تغییر جستجو

لیست اجاره خودرو در تهران

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اجاره ماشین در تهران

داشتن یک وسیله نقلیه ایمن در یک روز یا هفته کاری شلوغ در تهران به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد، در زمان معین‌شده در مکان مورد نظر باشید یا اگر تهران را به عنوان مقصدی برای گشت و گذار انتخاب کردید، بتوانید فاصله‌های به نسبت طولانی بین سایت‌های گردشگری در شمال و مرکز شهر را در حداقل‌ترین زمان ممکن سپری کنید. یا حتی اگر تصمیم دارید تهران را به مقصد یکی از شهرستان‌های اطراف ترک کنید، هیچ گزینه‌ای به اندازه یک خودرو مستقل کوتاه‌تر شدن زمان رسیدن به مقصد را برای شما بیمه نمی‌کند.

اجاره ماشین به عنوان مهمان به شما این امکان را می‌دهد که بدون پرداخت هزینه‌های بالای نگهداری و تعمیر ماشین، خودرو مورد نظر خود را برای مدتی معین در اختیار داشته باشید. در زمان اجاره ماشین کافی است از قوانین راهنمایی و رانندگی پیروی کنید تا سفری سالم داشته باشید. اما به عنوان میزبان، شما این فرصت را دارید که از ماشین خود با اطمینان خاطر کسب درآمد کنید و البته سلامت ماشین شما با پوشش بیمه‌ای مناسب تضمین شده است.

برای اجاره ماشین و رانندگی در تهران به عنوان مهمان توجه به موارد زیر ضروری است:

داشتن گواهینامه معتبر قبل از اجاره ماشین در تهران الزامی پس مطمئن شوید که گواهینامه شما دارای اعتبار است، زیرا به هنگام اجاره ماشین نشان دادن کارت شناسایی معتبر و گواهینامه ضروری است. گواهینامه خود را همراه کارت‌های ماشین همیشه با خود داشته باشید.

ماشین اتومات یا دنده‌ای

اگر تصمیم دارید در مسیرهای پرتردد و مسلما پرترافیک رانندگی کنید، ماشین اتومات با مصرف سوخت بهینه گزینه‌ای مناسب برای شما هستند، ولی اگر همچنان طرفدار ماشین‌های دنده‌ای هستید، با انتخاب وسیعی از این دسته ماشین‌ها مواجه هستید. بد نیست بدانید خیلی از شهروندان در تهران همچنان با ماشین دنده‌ای در رفت و آمد هستند.

طرح زوج یا فرد

اگر ماشین مورد نظر خود را برای ورود به منطقه طرح‌دار اجاره می‌کنید باید مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک را برای وسیله نقلیه خود فراهم کنید. اپلیکیشن تهران من به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی طرح مورد نظر با توجه به تاریخ ورود به آن را خریداری کنید.

نحوه اجاره ماشین

سپریس این شرایط را برای شما فراهم آورده است که با ساخت حساب کاربری به نام خود و پیروی از قوانین مشخص در کمترین زمان ماشین موردنظر خود را برای مدت زمان مشخص در اختیار داشته باشید.

با اجاره ماشین در تهران می‌توانید در پایتخت به سبک خود و البته با وسیله تقلیه انتخابی خود تردد کنید.

chat image