با همکاری بیمه‌ اتومبیل سامان

اجاره خودرو با همکاری بیمه سامان

سِپریس چه کار می‌کند؟

سپریس، سیستم اجاره خودرو به صورت آنلاین، پل ارتباطی است میان میزبان و مهمان خودرو. از طریق سپریس می‌توانید در هر تاریخی و از بین لیست خودروهای موجود، ماشین مورد نظرتان را اجاره کنید. همچنین ثبت خودرو جهت اجاره به شما این امکان را می‌دهد که از اجاره‌دادن ماشین خود کسب درآمد کنید.

چرا در سِپریس ماشین اجاره دهیم؟

کسب درآمد

اطلاعات ماشین‌تان را در سپریس ثبت کنید و منتظر بمانید! با سپریس می‌توانید از اجاره ماشین‌تان درآمد روزانه داشته باشید. فقط کافیست اطلاعات خودرو را درست و دقیق وارد کنید و تصاویر خوب و باکیفیت برای ماشین‌تان انتخاب کنید.

با شرایط شما

رایگان و با شرایط مورد نظر خود، ماشین‌تان را در سپریس ثبت کنید. اجاره خودرو به تعداد روزهای تعیین شده از سمت شما، در تاریخ‌های مدنظر شما، قیمت انتخابی شما و با بررسی کامل شخص مهمان از طرف شما انجام خواهد شد.

تضمین بیمه

با خیال راحت کسب درآمد کنید. بیمه اجاره خودرو بابت خسارت‌های احتمالی به شما اطمینان خاطر خواهد داد.

شروع کسب درآمد

میزبان‌ها درباره سپریس چه می‌گویند؟

تا قبل از آشنایی با سپریس، ماشینم رو اجاره نداده بودم . اما در آلمان تجربه اجاره‌کردن خودرو را داشتم. اولش شناخت زیادی از سپریس نداشتم و بار اول اجاره دادن ماشین از نظرم ریسک بود. ولی از دفعات بعد با توجه به نحوه کار و پشتیبانی‌تون اعتمادم جلب شد. چون تا حالا تو هیچ شرکتی ندیدم که مثل شما واقعا “پشتیبان” داشته باشن. هروقت از شبانه‌روز که تماس گرفتم حضور داشتین و برای تصمیم‌گیری همراهم بودین. اوایل شرایطم برای اجاره دادن ماشین سخت‌گیرانه بود، ولی به خاطر همین حمایت و پشتیبانی شما منعطف‌تر شدم و سخت‌گیری‌های اولیه را ندارم.

میزبان

رضا جلیلی

آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس
آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس