تغییر جستجو

اجاره ماشین ارزان

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

وجود وسیله نقلیه شخصی، رفت و آمد و تردد درون و برون شهری را برای ما بسیار آسان ساخته است. چه بخواهید به مسافرت بروید، در مجالس مهمانی یا عروسی شرکت کنید، خود را به جلسات کاری و همایش‌های مهم برسانید، قطعاً به یک خودروی مناسب نیاز خواهید داشت. اما خیلی از هم وطنان به دلایل مختلف، امکان استفاده از خودروی شخصی را ندارند. زیاد پیش می‌آید که خودروی شخصی، مهمان مکانیکی باشد و نتوانیم از آن استفاده کنیم.

مرکز سپریس برای حل این گونه مشکلات، گزینه اجاره ماشین ارزان را برای شما عزیزان ارائه داده است. در صورتی که قصد داشته باشید بودجه محدودی را برای اجاره خودرو اختصاص بدهید، می‌توانید به راحتی به لیست خودروهای اقتصادی و ارزان در سایت سپریس مراجعه کنید. خودروهای ایرانی با هزینه اجاره بسیار مناسب، در لیست موجود هستند و می‌توانید با بررسی پروفایل هریک از خودروها، شرایط را بسنجید و از میان خودروهای موجود برای اجاره، انتخاب کنید.

هرچیزی که باید درباره اجاره ماشین‌های ارزان بدانید!

اجاره خودروهای ارزان

جالب است بدانید در بسیاری از کشورهای توسعه یافته از جمله آلمان و ایالات متحده، شهروندان در عوض اینکه مبلغ زیادی صرف خرید اتومبیل و پرداخت مالیات کنند و متحمل هزینه‌های سنگین سرویس و سوخت شوند، از خدمات شرکت‌‌های رنت خودرو بهره می‌برند.

مرکز اجاره خودروی سپریس این امکان را برای مالکان انواع خودروهای ایرانی و خارجی فراهم نموده است تا خودروی خود را تحت پوشش بیمه، جهت اجاره معرفی نمایند و از این طریق درآمد خوبی کسب کنند. این خدمت، فرصت خوبی برای مهمانانی فراهم کرده است که به دنبال یک خودروی مناسب و آراسته و تمیز جهت اجاره هستند. انواع خودروهای ایرانی و اقتصادی از جمله پراید، پژو 206 و 405، پرشیا و سایر محصولات سایپا با قیمت بسیار مناسب جهت اجاره ارائه شده اند.

امکان کرایه خودرو ارزان قیمت به صورت بدون راننده و همراه راننده برای شما فراهم است. شرایط خودروهای اجاره ای ارزان مختلف از لحاظ محدودیت کیلومتری، تایم اجاره (و ماکسیمم زمانی که می‌توانید یک خودرو را اجاره نمایید) و سایر عوامل با یکدیگر متفاوت هستند و به ترجیحات میزبان بستگی خواهند داشت.

مزایای کرایه خودرو ارزان قیمت

اجاره خودروهای ارزان از سپریس

هم وطنانی که بخواهند برای سفر بین شهری یا داخل شهری وسیله نقلیه ایمنی در اختیار داشته باشند، قطعاً از اجاره اتومبیل اقتصادی استقبال خواهند کرد. در ادامه به برخی از مزایای کرایه خودرو ارزان قیمت اشاره خواهیم کرد.

صرفه جویی در هزینه: یکی از اصلی‌ترین مزایای اجاره ماشین ارزان، صرفه جویی در هزینه‌های تردد خواهد بود. اجاره خودرو برای مسافرت، در بسیاری از موارد به صرفه‌تر و راحت‌تر از وسایل نقلیه عمومی (از جمله قطار و اتوبوس وسواری بین شهری) است. در سفرهای بین شهری و به خصوص زمانی که به صورت گروهی یا همراه کودک دلبند خود سفر می‌کنید قطعاً در طی مسیر مایل به توقف خواهید بود. با کرایه خودرو ارزان قیمت، می‌توانید با سرعت دلخواه و در هر مسیری که مایل باشید، پیش بروید.  

امکان انتخاب خودروی دلخواه: اگر بخواهید برای شرکت در سفر کاری یا جلسات رسمی، یک خودروی اقتصادی و در عین حال شیک و تمیز انتخاب کنید، لیست اجاره اتومبیل ارزان در مرکز سپریس به بهترین شکل در خدمت شما خواهد بود. انتخاب یک خودروی مناسب، تأثیر به سزایی در خلق جلوه ای متشخص و موجه خواهد داشت. بسیاری از خودروهای اقتصادی مانند پژو 405 و رانا، انتخابی عالی برای شرکت در همایش‌های رسمی و سفرهای کاری خواهند بود.

نکاتی که باید برای اجاره اتومبیل اقتصادی درنظر داشته باشید

اجاره ماشین‌ های ارزان از سپریس

از قبل برنامه ریزی کنید. اگر قصد دارید از خدمات اجاره خودرو ارزان مرکز سپریس بهره ببرید، حتماً از مدتی قبل با میزبان موردنظر تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید. مطمئن شوید که در تاریخ موردنظر شما، خودرو قابل اجاره است و سپس نسبت به عقد قرارداد اقدام کنید.

قرارداد اجاره را خوب مطالعه کنید. مرکز سپریس قراردادی بابت کرایه خودرو ارزان قیمت بین شما و میزبان تنظیم خواهد کرد. به موجب این قرارداد، شما به عنوان مهمان اجاره کننده، و میزبان به عنوان اجاره دهنده مسئولیت‌هایی بر عهده خواهید داشت و بایستی به مفاد قرارداد عمل نمایید. حسن رفتار شما، باعث خواهد شد تا در آینده شانس بیشتری در پذیرفته شدن درخواست برای اجاره خودرو داشته باشید.

از سلامت فنی خودرو مطمئن شوید. کارشناسان مرکز سپریس پیش از ثبت قرارداد کرایه خودرو ارزان بدون راننده، ترتیب بررسی فنی و حصول اطمینان از سالم بودن خودرو را می‌دهند. در صورتی که در طی سفر شما با خودرو هر گونه مشکل فنی پیش بیاید، به سرعت توقف کنید و کارشناسان بخش پشتیبانی مرکز سپریس را در جریان امور قرار بدهید.

خودرو را با شرایطی که تحویل گرفتید، تحویل دهید. معیار مرکز سپریس برای امتیاز دهی به شما، حسن رفتار عرفی و رفتار مالی شماست. میزبان وظیفه دارد که خودرو را کاملاً تمیز و با باک سوخت پر به شما اجاره دهد. شما نیز به عنوان مهمان، بایستی خودروی اجاره شده را با شرایط اولیه تحویل بدهید.

ایمن و با احتیاط رانندگی کنید. احتیاط در رانندگی نه تنها تضمین امنیت و سلامت خود شما خواهد بود بلکه بایستی هنگام رانندگی، مراقب باشید تا آسیبی به خودرو نرسد. در صورت بروز هرگونه  آسیب مکانیکی، مبلغ خسارت از ودیعه نقدی شما کسر خواهد شد.

شرایط لازم برای اجاره اتومبیل اقتصادی

جهت اجاره خودرو بایستی شرایط زیر را داشته باشید:

گواهینامه معتبر (یا برگه تمدید آن) را ارائه بدهید؛

حداقل 25 سال سن داشته باشید؛

مدارک شناسایی شامل کارت ملی و شناسنامه ارائه بدهید؛

ودیعه نقدی جهت تضمین حسن نیت به همراه سفته به مبلغ ارزش روز خودرو تهیه نمایید.

 

مزایای اجاره ماشین های ارزان:

  • صرفه جویی در هزینه: اجاره ماشین ارزان در مقایسه با خرید خودرو، بسیار مقرون به صرفه‌تر است. با این کار، شما از پرداخت هزینه‌های مربوط به تعمیرات، بیمه و استهلاک خودرو معاف خواهید شد.
  • تنوع در انتخاب: شرکت‌سپریس در زمینه اجاره خودروهای ارزان فعالیت می‌کنند و شما می‌توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود، از بین مدل‌های مختلف خودرو، مانند پراید، پژو، تیبا، سمند و یا خودروهای خارجی، خودروی مورد نظرتان را انتخاب کنید.
  • شرایط آسان: برای اجاره ماشین ارزان به مدارکی مانند گواهینامه رانندگی، کارت ملی و چک یا سفته نیاز دارید. همچنین، شرکت‌های اجاره دهنده، شرایط مختلفی برای اجاره خودرو ارائه می‌کنند که می‌توانید با توجه به نیازتان، بهترین گزینه را انتخاب کنید.
  • مناسب برای مصارف مختلف: اجاره ماشین ارزان برای مصارف مختلفی مانند سفرهای خانوادگی، دوستانه، کاری و یا حتی استفاده روزمره مناسب است.
  • آزادی و استقلال: با اجاره ماشین ارزان، شما از آزادی و استقلال عمل بیشتری در سفرهایتان برخوردار خواهید بود و می‌توانید بدون نیاز به اتکا به وسایل حمل و نقل عمومی، به هر نقطه‌ای که می‌خواهید سفر کنید.

نحوه اجاره ماشین‌های ارزان

سپریس به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات رنت خودروی آنلاین در کشور، خیال بسیاری از هم وطنان را بابت اجاره اتومبیل اقتصادی راحت کرده است. به علاوه، اگر مالک خودرو هستید این فرصت را دارید تا با ثبت مشخصات خودروی خود در سایت سپریس، اتومبیل را اجاره بدهید و کسب درآمد کنید.

سپریس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشین ارزان موردنظر خود را از میان تمامی خودروهای موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط میزبان، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما از سوی سپریس، قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید.

سؤالات متداول

آیا می توانم ماشین ارزان را برای سفرهای طولانی اجاره کنم؟

بله، می‌توانید با انجام هماهنگی با میزبان موردنظر خود، خودروی ارزان قیمت و اقتصادی را برای انجام سفرهای بین شهری و جاده ای اجاره نمایید. محدودیت کیلومتری خودروهای وطنی و ارزان قیمت، معمولاً بیشتر از سایر خودروها (به خصوص خودروهای خارجی و لوکس) تعیین می‌شود. می‌توانید با اجاره یک خودروی داخلی و اقتصادی، با خیال راحت به سفرهای بین شهری بپردازید و از تعطیلات خود لذت ببرید.

آیا می توانم ماشین ارزان بدون راننده اجاره کنم؟

امکان رزرو خودرو ارزان بدون راننده برای مهمانان سایت سپریس وجود دارد. این گزینه برای مسافرت، اجاره خودرو جهت شرکت در مراسم رسمی و به خصوص کرایه خودرو برای عروسی فوق العاده مناسب خواهد بود.

قیمت اجاره خودرو ارزان چقدر است؟

طبعاً قیمت خودروهای وطنی و ارزان، نسبت به سایر خودروهای شاسی بلند، خارجی و لوکس در سایت سپریس پایینتر تعیین می‌شود. میزبانانی که خودروی خود را در سایت سپریس آماده برای اجاره ثبت نموده اند، بر اساس فاکتورهایی مانند سال ساخت و مدل خودرو، میزان کارکرد، محدودیت کیلومتری و محدودیت تایم اجاره قیمت تعیین می‌نمایند.

آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس
آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس