تغییر جستجو

رزرو ماشین

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

تصور کنید به دنبال خودرویی مناسب برای سفری هستید که مدت‌ها انتظارش را می‌کشید. به مراکز کرایه خودرو در سطح شهر سر می‌زنید، با شرکت‌های رنت تماس می‌گیرید، اما در هرکدام با چالشی جدید روبه‌رو می‌شوید: ظرفیت رزرو خودرو تکمیل است، یا کاغذبازی‌های فراوان و ارائه مدارک متعدد، شما را از ادامه کار منصرف می‌کند.  

اما این پایان ماجرا نیست. سپریس، با ارائه خدمات اجاره ماشین آسان، آمده است تا این تصور را به کلی دگرگون کند. در سپریس با حذف مراحل زائد و پیچیده، فرآیند رزرو ماشین را به آسان‌ترین شکل ممکن برای شما فراهم کرده‌ایم. تنها کافی است چند کلیک ساده انجام دهید تا در کمترین زمان ممکن، خودروی مورد نظرتان را رزرو کرده و راهی سفری خاطره‌انگیز شوید.

سپریس با ارائه خدمات رزرو خودرو آسان و سریع،  در تلاش است تا این تجربه لذت‌بخش را برای شما به ارمغان بیاورد. حتی اگر از لحاظ مالی در مضیقه قرار دارید، می‌توانید از خدمات اجاره ماشین قسطی ما بهره ببرید و مبلغ رنت را در اقساط چندمرحله‌ای بپردازید.

چه در سفرهای کاری و چه در گشت و گذارهای تفریحی، سپریس همراهی مطمئن و قابل اعتماد خواهد بود. تنوع گسترده‌ای از خودروهای مدرن و لوکس در ناوگان سپریس، حق انتخابی بی‌نظیر را پیش روی شما قرار می‌دهد تا متناسب با نیاز و سلیقه خود، بهترین گزینه را برگزینید و با رزرو ماشین، از کرایه آسان خودرو موردعلاقه خود لذت ببرید.

رزرو خودرو از سپریس، کلید اجاره ماشین آسان و بی‌دردسر!

عبارت «اجاره خودرو» برای بسیاری از شنوندگان القا کننده دوندگی‌ها، مراحل اداری طولانی و تبصره‌های حقوقی هستند. تمام این عوامل، استرس ناخوشایندی به اشخاص می‌دهند و چه بسا موجب شوند که فرد بی‌خیال اجاره خودرو شود. اما با امکانات اجاره آسان ماشین در سپریس، از این خبرها نیست. سپریس شرایطی شفاف و منصفانه را برای رزرو خودرو و اجاره ماشین آسان ارائه می‌دهد. قیمت‌های رقابتی، تنوع در طرح‌های اجاره، و ضمانت‌های معتبر، تنها بخشی از مزایای خدمات سپریس هستند.

اولین گام در سفر شما با سپریس، ثبت درخواست و عقد قرارداد است. در این مرحله، برتری سپریس در مقایسه با رقبا خود را به وضوح خواهید دید. دیگر نیازی به امضای فرم‌های متعدد و ارائه مدارک رنگارنگ نیست. سپریس با ارائه فرآیندی کاملاً آنلاین، ثبت قرارداد اجاره را در چند دقیقه به انجام می‌رساند و شما را برای سفری آسوده آماده می‌کند.

با ثبت درخواست رزرو خودرو حداقل از دو روز پیش، شانس بیشتری برای پذیرفته شدن و دریافت خودروی موردنظر برای مدت مشخص خواهید داشت. کلاس‌های مختلفی از خودرو در سایت سپریس برای اجاره آسان ماشین موجود هستند. چه به دنبال اجاره آسان ماشین مسافرتی اقتصادی باشید و چه برای یک مراسم مهم مانند عروسی بخواهید خودروی شیک و خارجی رزرو کنید، می‌توانید به راحتی برای رنت اتومبیل موردنظر درخواست بدهید.

با سپریس، دغدغه‌های مربوط به قراردادهای اجاره را فراموش کنید. فرآیند ثبت درخواست و عقد قرارداد به صورت آنلاین و با دقت و سرعت بالایی انجام می‌شود. تنها کافی است اطلاعات مورد نیاز را در سامانه سپریس وارد کنید و در عرض چند دقیقه، قرارداد اجاره خودروی مورد نظرتان را نهایی کنید.

سپریس با حذف مراحل زائد و پیچیده، آغاز سفری خاطره‌انگیز را برای شما رقم می‌زند. بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرف زمان و انرژی، به سادگی و در کمترین زمان ممکن، خودروی مورد نظرتان را اجاره کنید و راهی سفری دلچسب شوید.

رزرو و اجاره آسان خودرو

یکی از مشکلاتی که بسیاری از متقاضیان اجاره خودرو با آن درگیر هستند، تکمیل ظرفیت شرکت‌های رنت ماشین است. تصورش را کنید چقدر دلسردکننده و اضطراب آور خواهد بود زمانی که به یک مرکز مراجعه کنید و درخواست اجاره ماشین بدهید اما به شما گفته شود تا هفته بعد، ظرفیت تمام خودروها تکمیل است.

اما در سپریس، می‌توانید بدون اینکه به خود زحمت دهید، از هرجا که هستید وارد سایت شوید و نام خودروی موردنظر را به همراه موقعیت و زمان مطلوب جستجو کنید. در لحظه لیستی از انواع خودروهای قابل رنت برای شما نمایش داده خواهد شد. به این ترتیب می‌توانید سر فرصت، گزینه‌های مختلف را بررسی و با یکدیگر مقایسه کنید.

محض اینکه کار از محکم کاری عیب نکند، می‌توانید هنگام رزرو آنلاین ماشین عنوان کنید که خودرو را برای تاریخ و ساعت مشخصی می‌خواهید تا رزرو انجام شود. به این ترتیب دیگر نگرانی از بابت ناموجود بودن ماشین برای رنت نخواهید داشت و یک اجاره خودرو آسان را تجربه خواهید کرد.

مزایای رزرو آنلاین ماشین از سپریس

اولین گام در فرآیند رزرو خودرو، مراحل ثبت درخواست و عقد قرارداد است. سپریس تمامی این مراحل را به صورت آنلاین ارائه می‌دهد. بنابراین بدون نیاز به دردسر و دوندگی، می‌توانید برای اجاره آسان خودرو اقدام کنید. ناچار نیستید برای اجاره خودرو فرم‌های مختلف امضا کنید و مدارک رنگارنگ تحویل بدهید. مراحل ثبت قرارداد اجاره ماشین، سرجمع چند دقیقه بیشتر از شما وقت نمی‌گیرد.

مدارکی که سپریس جهت رنت خودرو از شما درخواست می‌کند شامل موارد زیر هستند

مدارک شناسایی (شناسنامه و کارت ملی؛ بایستی بیش از 25 سال داشته باشید)؛

گواهینامه معتبر (یا برگه تمدید آن در صورتی که تاریخ اعتبار گواهینامه گذشته باشد)؛

سفته به مبلغ قیمت روز خودرو موردنظر؛

ودیعه نقدی طبق مبلغ درخواست شده توسط میزبان.

رزرو روزانه خودرو، خیال شما را از بابت وجود یک وسیله نقلیه در اختیار راحت خواهد کرد. به این ترتیب حتی اگر مالک یک خودرو نباشید، با خدمات اجاره ماشین با شرایط آسان در پس ذهنتان آسوده خواهید بود که یک خودروی شیک و خوش رو برای تردد همسفر شماست.

اجاره و کرایه خودرو آسان، لذتبخش و مطمئن با سپریس

سپریس این افتخار را دارد که با ارائه امکانات رزرو خودرو و اجاره ماشین آسان، گوشه‌ای از دغدغه‌های ذهنی مهمانان گرامی را بزداید.

مجموعه رنت خودرو سپریس امکان اجاره آسان انواع خودروهای ایرانی و خارجی، اقتصادی و لوکس را فراهم کرده است. در پلتفرم سپریس، مالکان خودرو به راحتی قادرند اتومبیل خود را برای اجاره قرار بدهند و از این طریق کسب درآمد کنند. ایمنی و اطمینان از بابت رنت، تحت پوشش بیمه تضمین می‌شود.

با اجاره خودرو آنلاین از سپریس، نیازی به مراجعه حضوری به مراکز کرایه خودرو نخواهید داشت. به علاوه، سپریس لیستی از خودروهای موردعلاقه شما را دربر دارد و قادر خواهید بود به راحتی گزینه‌ها را بررسی نمایید،  شرایط و قیمت‌ها را بسنجید و انتخابی منطقی انجام بدهید. در نهایت برای رزرو خودرو با کارشناسان تماس بگیرید و قرار و مدارها را بگذارید.

پشتیبانی فنی سایت سپریس به طور 24 ساعته در خدمت شما خواهند بود. در صورتی که سوال یا مسئله ای برای شما پیش آمده است، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.

 

سؤالات متداول

 آیا نیاز به بیمه اضافی برای اجاره خودرو وجود دارد؟

این مورد اختیاری است، اما توصیه می‌شود هنگام رزرو ماشین و اجاره خودرو از سپریس نسبت به خرید بیمه نیز اقدام کنید. سپریس با همکاری بیمه سامان، پوشش بیمه شامل حوادث احتمالی (من جمله تصادف، سرقت کلی و جزئی و آسیب دیدگی) را برای شما ارائه می‌دهد.

آیا می‌توانم خودرو را در مکانی غیر از مکان تحویل اولیه بازگردانم؟

بله، امکان‌پذیر است اما ممکن است هزینه‌های اضافی داشته باشد. به علاوه پیش از تحویل خودرو بایستی با میزبان خود هماهنگ کنید و خودرو را در مکان مقرر تحویل بدهید.

در صورت تاخیر در بازگرداندن خودرو، چه جریمه‌ای باید پرداخت کنم؟

معمولاً هزینه‌های اضافی برای تاخیر به صورت ساعتی یا روزانه محاسبه می‌شود. مبلغ هزینه بسته به مدل خودرو، تایم اجاره و ترجیح میزبان متغیر خواهد بود.

 

 

 

 

آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس
آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس