تغییر جستجو

لیست اجاره ۴۰۵

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اجاره پژو ۴۰۵

پژو ۴۰۵، خودرویی فرانسویی است که تولید آن در سال ۱۹۸۷ شروع  و تا سال ۱۹۹۶ ادامه پیدا کرد که از ابتدا جز خودروهای محبوب بود. در ماشین‌هایی مانند پژو پارس، سمند، پژو آردی، سیتروئن بی‌ایکس، دنا و دنا پلاس از پلتفرم پژو ۴۰۵ استفاده شده است.این پژو در مدل‌های مختلف با امکانات متفاوت در کشورهای دیگر از جمله انگلستان هم تولید می‌شد.

پژو ۴۰۵ در  ایران

پژو ۴۰۵ یکی از بهترین خودروهای مونتاژ شده در ایران است و شرکت‌های خودروسازی ایرانی تلاش‌شان بر این بود که این مدل از پژو را به عنوان بهترین خودروی تولیدی در خاورمیانه معرفی کنند، این ماشین در زمان خود جز زیباترین خودروهای موجود در بازار بود، علاوه بر زیبایی مزیت دیگر آن جادار بودن آن است، این مزیت باعث می‌شود این خودرو برای سفرهای خانوادگی و جاده‌ای انتخاب عاقلانه‌ای باشد. مورد دیگری که نباید از آن گذشت، سیستم تعلیق مک‌فرسون در هر چهار چرخ است، و باعث چسبندگی بهتر ماشین در جاده، به ویژه در پیچ‌ها می‌شود که باعث می‌شود خودرویی ایمن برای سفر باشد و باعث آرامش سرنشینان در طول مسیر شود.

نحوه اجاره ۴۰۵ درسپریس

سپریس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید پژو ۴۰۵  را از میان تمامی خودروهای موجود با بهترین شرایط و قیمت اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط میزبان، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما از سوی سپریس قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید.

چرا اجاره پژو ۴۰۵

با انتخاب پژو ۴۰۵ از سایت سپریس شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای کم خودرویی با مصرف سوخت پایین، دارای ترمز ABS و صندلی‌هایی با طراحی ارگونومی اجاره کنید. مصرف سوخت بهینه یکی از ویژگی‌هایی است که آن را تبدیل به خودرویی مناسب برای داخل شهر و سفرهای بین شهری کرده است و همین‌طور اگر به رانندگی با ماشین‌های دنده‌ای عادت ندارید می‌توانید اتومات آن را از سایت سپریس کرایه کنید.