تغییر جستجو

لیست اجاره ۲۰۶

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اجاره ماشین ۲۰۶ 

با نگاهی بر پیشنه پژو ۲۰۶ سازگاری با محیط زیست، جذابیت ظاهری و مصرف سوخت پایین، پژو ۲۰۶ را به یکی از محبوب‌ترین خودروهای جهان  تبدیل کرده و محبوبیت آن باعث شد تا سال‌ها درصدر معروف‌ترین و حتی لوکس‌ترین خودروها در برخی کشورهای تولیدکننده باقی بماند.

پژو ۲۰۶ که در رده خودروهای سوپرمینی و نیرومند طبقه‌بندی می‌شود به صورت رسمی در سپتامبر ۱۹۹۸ مدل هاچ‌بک آن برای اولین بار در کشور فرانسه تولید و به بازار عرضه شد و به‌سرعت در سرتاسر جهان محبوب شد، البته به دلیل میزان فروش بالای آن تا سال ۲۰۱۰ هم در مدار تولید قرار داشت. در سال ۲۰۱۲با فروش ۵۱۲.۳۸۵ دستگاه در صدر پرفروش‌ترین مدل پژو در تمامی ادوار قرار گرفت و تا سال ۲۰۱۶ به عنوان ده ماشین پرفروش در کشور انگلستان محسوب می‌شد.

پژو ۲۰۶ در ایران

ایران یکی از مهم‌ترین پایگاه‌های تولید و مونتاژ ۲۰۶ درکنار انگلستان، برزیل، آرژانتین و البته فرانسه در جهان محسوب می‌شود. این خودرو از سال ۱۳۸۰ تا به امروز در ایران تولید می‌شود.

پژو ۲۰۶ را می‌توان از معدود محصولات به‌روز شرکت ایران خودرو در زمان عرضه‌اش برشمرد. این خودرو براساس سال تولیدش به دو دسته کلی تقسیم میشود، پژوهایی که قبل از سال ۹۱ تولید شده‌اند و به علت استفاده از قطعات فرانسوی به پژو ۲۰۶ فرانسوی معروفند و پژوهایی که بعد از سال ۹۱ تولیده شده و به علت استفاده از قطعات ایرانی و چینی به پژو ۲۰۶ ایرانی نیز معروف شدند.

نحوه اجاره ۲۰۶ درسپریس

سپریس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید پژو ۲۰۶ را از میان تمامی خودروهای موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط میزبان، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست اجاره، قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید.

چرا اجاره پژو ۲۰۶

با انتخاب پژو ۲۰۶ هاچ‌‌بک از سایت سپریس شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای جزیی خودرویی اسپرت و با ظاهری جذاب را اجاره کنید. سوپرمینی بودن این خودرو باعث می‌شود تا راحت‌تر بتوانید جای پارک برای آن پیدا کنید. مصرف سوخت بهینه یکی از ویژگی‌هایی است که آن را تبدیل به خودرویی مناسب برای داخل شهر و سفرهای بین شهری کرده است. در مقابل ۲۰۶ هاچ‌بک، پژو ۲۰۶ سدان خودرویی مناسب با فضای کافی و راحت جهت یک سفر خانوادگی طراحی شده است.

chat image