تغییر جستجو

لیست اجاره ماشین بی ام و

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

تاریخچه بی ام و

بی ام و در سال ۱۹۱۷ درحالی که یک شرکت ورشکسته سازنده موتور هواپیما بود، از ادغام چند شرکت آلمانی متولد شد. اما امروزه این برند نه تنها بخاطر طراحی خودروهای لوکس و پرقدرتش بلکه بخاطر کیفیت محصولاتش، یکی از بهترین و شناخته شده‌ترین شرکت‌های خودروسازی در جهان است. 

پایان جنگ جهانی اول را باید نقطه عطفی در کارنامه این کمپانی دانست، جایی که کارخانه بی‌ام‌و با سرمایه‌گذاری مجدد به حوالی مونیخ انتقال داده شد و از آن پس این کمپانی روند رو به رشدش را آغاز کرد. اولین خودرو بی ام و در سال ۱۹۲۸ شکل گرفت، اما شروع جنگ جهانی دوم مانع ادامه روند موفقیت‌آمیز این شرکت شد تا اینکه از سال ۱۹۵۱ بی‌‌ام‌و فعالیت خود را مجدداً از سر گرفت. در دهه ۶۰ و ۷۰ میلادی بی‌ام‌و به عنوان یکی از برترین خودروسازان جهان مطرح شد و توانست اولین کارخانه‌ی خود را در خارج  از آلمان، در کشور آفریقای جنوبی افتتاح کند. 

بی‌ام‌و را می‌توان از پیشتازان صنعت خودروسازی در زمینه فناوری دانست. این کمپانی اولین مرکز تحقیق و توسعه در صنعت خودروسازی را در شهر مونیخ تاسیس کرد. از دیگر دستاوردهای قابل توجه بی‌ام‌و، خرید کمپانی خودروسازی رولز رویس و تاسیس کارخانه جدید این برند در انگلستان می‌توان دانست.

بدون شک بی ام و را می‌توان یکی از موفق‌ترین کارخانه‌های خودروسازی در جهان دانست که با تاسیس چندین کارخانه در کشورهای مختلف جهان تا به امروز توانسته است موفقیت‌های بین‌المللی خود را در عرصه تولید خودرو بیش از بیش افزایش دهد.

مدل‌های بی‌ام‌و

بی‌ام‌و برای اینکه بتواند نیازهای خریداران خود را پوشش دهد، مدل‌های مختلفی را روانه بازار کرده، که سدان‌های سری ۳، سری ۵ و سری ۷  از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. اغلب این مدل‌ها با یک عدد سه رقمی نام‌گذاری می‌شوند که عدد اول بیانگر سری اتاق و دو عدد دیگر بیانگر حجم موتور است. از مطرح‌ترین خودروهای بی ام و در ایران می‌توان به مدل BMW 730 LI  اشاره کرد که با دارا بودن موتور ۴ سیلندر از معدود سدان‌های لوکس بازار است. BMW 530I  نیز از سری مدل‌های پرطرفدار در ایران است، از ویژگی‌های جالب توجه آن داشتن ترمزهای دیسکی خنک شونده در هر چهار چرخ که بر عملکرد و قدرت آن می‌افزاید و اعتمادبه‌نفس ویژه‌ای به راننده می‌دهد.

نحوه اجاره بی ام دبلیو در سپریس

سپریس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشین مازراتی خود را از میان تمامی مدل‌های موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط میزبان، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما، قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید. 

chat image