تغییر جستجو

اجاره ماشین عروس

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اجاره ماشین عروس

آیا تا به حال به ماشین مورد علاقه خود برای شب به یادماندنی زندگیتان فکر کرده‌اید؟ طرفدار ماشین لوکس هستید یا کلاسیک؟ علاقه به ماشین‌های شاسی بلند دارید یا ماشین‌های قدیمی آمریکایی؟ با هر سلیقه و علاقه‌ای می‌توایند ماشین مورد نظر خود را از سامانه رزرواسیون سپریس اجاره کنید و برای مراسم عروسی و یا نامزدی خود گل آرایی کنید.

اجاره ماشین برای مراسم‌های خاص از چند ساعت تا یک روز به شما این امکان را می‌دهد تا با خیالی راحت این شب را سپری کنید و بدون پرداخت هزینه‌های بالا بابت خریداری، تعمییرات و نگهداری، ماشین ایده آل خود را در یک شب رویایی در اختیار داشته باشید.

سامانه سپریس با فراهم آوردن لیستی از مدل‌های متنوع از ماشین‌ها با قیمت‌های متفات، این امکان را به شما می‌دهد تا خودروی مناسب خود را، متناسب با بودجه خود برای شبی رویایی اجاره کنید. 

به عنوان مهمان می‌توانید خودروی مناسبی را برای تعدادی از مهمانان که به هر دلیل دارای وسیله شخصی مستقل نیستند، اجاره کنید. اجاره ون یا تویوتا هایس با داشتن ظرفیت برای نشستن بیش از سه نفر گزینه‌های مناسبی برای این شرایط و جابجایی گروهی افراد هستند. به این ترتیب با اجاره ماشین مهمانان نیز با خیالی آسوده‌تر در مراسم حاضر می‌شوند و نگرانی بابت دیررسیدن به مراسم یا نیافتن ماشین مناسب جهت کرایه‌کردن نخواهند داشت. 

اجاره ماشین برای عروسی و نامزدی به اجاره‌گیرنده این امکان را می‌دهد که:

بدون صرف هزینه‌های گزاف برای خرید ماشین‌های لوکس و خارجی، برای یک شب رویایی ماشین ایده‌آل خود را در اختیار داشته باشید.

ماشین‌های کلاسیک و قدیمی در اختیار همگان قرار ندارند، اما با اجاره این مدل از ماشین‌ها برای یک شب حتی برای چند ساعت می‌توانید در اختیار داشته باشید و با آن خاطره بسازید. 

نحوه اجاره ماشین عروس

سپریس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشین عروس ایده‌آل خود را از میان تمامی خودروهای موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط میزبان، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما، قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید. 

chat image