تغییر جستجو

اجاره ماشین عروس

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اگر این مقاله را می‌خوانید، احتمالاً به این فکر هستید که برای به یاد ماندنی‌ترین شب زندگی خود، یعنی شب عروسی خودروی مورد علاقه خود و همسرتان را مهیا کنید تا خاطره ای زیبا بسازید. اگر طرفدار ماشین لوکس هستید یا کلاسیک، به ماشین‌های شاسی بلند علاقه داشته باشید یا ماشین‌های قدیمی آمریکایی، به هر حال با هر سلیقه و علاقه‌ای می‌توانید جهت اجاره ماشین عروس از مرکز رنت سپریس خدمات دریافت کنید. در هر کجای ایران که باشید، می‌توانید با استفاده از امکانات ایجاد شده در مرکز سپریس برای رزرو آنلاین ماشین عروس اجاره ای اقدام کنید. شما می‌توانید جهت تزئین ماشین و انجام گل آرایی، با میزبان ماشین صحبت کنید و به توافق برسید. خودروهای اجاره ای در وبسایت سپریس، شامل انواع خودروهای ایرانی و اقتصادی، خودروهای شیک و لوکس خارجی و ماشین‌های کلاسیک قدیمی هستند.

کرایه ماشین برای عروسی در همه شهرها

اجاره ماشین عروس

ماشین عروس اجاره ای یکی از پرتقاضا ترین خدمات اجاره ماشین در مرکز سپریس محسوب می‌شود. بسیاری از زوج‌های جوان علاقه دارند که علاوه بر ظاهری شیک و آراسته، خودروی تزیین شده لوکسی نیز در اختیار داشته باشند تا تصویری رویایی از شب پیوند خود بسازند.  اجاره ماشین عروس از چند ساعت تا یک روز به شما این امکان را می‌دهد تا با خیالی راحت این شب را سپری کنید و بدون پرداخت هزینه‌های بالا بابت خریداری، تعمییرات و نگهداری، ماشین ایده آل خود را در یک شب رویایی در اختیار داشته باشید.

اجاره ماشین عروس با راننده

به عنوان میزبان یک مراسم عروسی، قطعاً می‌خواهید مهمانان گرامی مراسم نیز خاطره خوشی از مراسم داشته باشند. رفت و آمد به محل مراسم، یکی از عوامل مهمی است که بایستی برای مهمانانی که به هر دلیل وسیله نقلیه جادار و مناسبی در دسترس ندارند، در نظر بگیرید.  به عنوان مهمان مرکز سپریس می‌توانید نسبت به اجاره ماشین عروس با راننده اقدام کنید. این خدمت از مرکز سپریس، هم برای مهمانان گزینه ای عالی خواهد بود و هم می‌توانید برای ترتیب دهی اسکورت عروسی خود، نسبت به اجاره ماشین عروس با راننده اقدام کنید.

اجاره ون یا تویوتا هایس با داشتن ظرفیت برای نشستن بیش از سه نفر گزینه‌های مناسبی برای این شرایط و جابجایی گروهی افراد محسوب می‌شوند. به این ترتیب با اجاره ماشین مهمانان نیز با خیالی آسوده‌تر در مراسم حاضر می‌شوند و نگرانی بابت دیررسیدن به مراسم یا نیافتن ماشین مناسب جهت کرایه‌کردن نخواهند داشت

اجاره ماشین عروس خارجی

کرایه ماشین عروسی

اکثر زوج‌های جوان تمایل دارند تا با اجاره ماشین عروس لوکس تصویری شیک و آراسته از خود در ذهن‌ها باقی بگذارند و همزمان، سوار بر یک خودروی مدل بالا و زیبا تجربه بی نظیری به شب عروسی خود اضافه کنند. در همین راستا، میزبانان و صاحبان خودروهای لوکس و خارجی در سراسر کشور امکان اجاره ماشین عروس خارجی را برای شما عزیزان فراهم نموده اند. با اجاره ماشین عروس، نیازی به متحمل شدن هزینه‌های سنگین نگهداری، سرویس‌های دوره ای و تعمیرات و هزینه سوخت نخواهد بود.

اگر علاقمند به ماشین‌های لوکس خارجی آلمانی و ایتالیایی هستید، امکان اجاره خودروهای موردعلاقه خود را در مرکز سپریس خواهید داشت. میزبانان گرامی و صاحبان خودروهای خارجی نیز می‌توانند با ارائه پیشنهاد اجاره ماشین عروس خارجی، از خودروی خود به کسب درآمد مناسب بپردازند.

اجاره ماشین عروس کلاسیک

امروزه در خیابان‌های ایران کمتر کسی سوار بر خودروی کلاسیک تردد می‌کند. حالا تصور کنید سوار بر ماشین عروس کلاسیک و گل آرایی شده چقدر مسحورکننده ظاهر خواهید شد!

در صورتی که طرفدار خودروهای کلاسیک و وینتیج هستید، لیست خودروهای قدیمی و امکان اجاره ماشین کلاسیک برای عروسی در خدمت شماست! خودروهای کلاسیک و قدیمی، از جمله انواع موستانگ و مرسدس بنز، جلوه ای خاص و منحصر به فرد به عروسی شما می‌بخشند. اجاره ماشین عروس قدیمی، انتخابی ویژه و جذاب برای شما عزیزان خواهد بود تا با سواری بر خودرویی کلاسیک که تاریخ غنی تکنولوژی خودروسازی برترین کارخانه‌ها را با خود دارد، به مدت چند ساعت از زندگی و همراهی با یار خود لذت ببرید.

اجاره ماشین عروس اقتصادی

کرایه روزانه ماشین عروسی

زوج‌های جوانی که قصد دارند بودجه محدودی را به اجاره ماشین عروس اختصاص بدهند، از بابت اجاره ماشین عروس با قیمت عالی نگرانی نخواهند داشت! به لطف میزبانان انواع خودروهای وطنی و کم هزینه، امکان اجاره ماشین عروس اقتصادی نیز برای شما فراهم شده است. با جستجو در سایت سپریس، لیست خودروهای موجود برای اجاره جهت عروسی را بررسی نمایید و قیمت‌ها را مقایسه کنید تا بهترین و مناسب ترین خودرو را بیابید. مهمانان گرامی پس از انتخاب خودرو، می‌توانند با میزبان خودروی موردنظر صحبت‌ها و توافق‌های لازم را انجام بدهند.

نحوه اجاره ماشین عروس

سپریس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشین عروس ایده‌آل خود را از میان تمامی خودروهای موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط میزبان، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما، قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید.

اگر مالک خودرو هستید (چه خودروی ایرانی و چه خودروی خارجی لوکس یا کلاسیک)، مرکز سپریس این امکان را برای شما فراهم کرده  است تا تحت پوشش بیمه و با عقد قرارداد، خودروی خود را به صورت بدون راننده یا همراه راننده (با حضور شما) جهت اجاره در لیست سایت قرار بدهید. اجاره ماشین عروس یکی از پرتکرارترین درخواست‌هایی است که برای مرکز سپریس ارسال می‌شود و در نتیجه می‌توانید با اجاره دادن خودروی  خود به زوج‌های جوان، کسب درآمد خوبی داشته باشید.

سوالات متداول

هزینه کرایه ماشین عروس چقدر است؟

اجاره ماشین عروس بسته به عوامل مختلفی از جمله مدل خودرو، سال ساخت، میزان کارکرد، خارجی یا داخلی بودن آن و ترجیحات میزبان متغیر خواهد بود. اما به طور کلی، هزینه کرایه ماشین عروس برای خودروهای داخلی و اقتصادی از مبالغ پایینتری شروع می‌شود. هزینه اجاره خودروهای شاسی بلند، لوکس و کلاسیک نیز به طبع بالاتر خواهد بود.

چه نکاتی را باید در هنگام کرایه ماشین عروس به خاطر بسپاریم؟

هنگام کرایه ماشین عروس، باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

 

  • نوع ماشین را با توجه به بودجه و سلیقه خود انتخاب کنید
  • مدت زمان اجاره را مشخص کنید؛
  • محل برگزاری عروسی را به شرکت اجاره خودروی سپریس و میزبان ماشین اطلاع دهید؛
  • شرایط و مقررات اجاره ماشین عروس را کاملاً مطالعه کنید؛
  • تاریخ و زمان دریافت خودرو را تعیین کنید؛
  • مبلغ پیش پرداخت را نیز پرداخت نمایید.
  • در زمان استفاده از ماشین عروس، به نکات ایمنی توجه داشته باشید تا مشمول جریمه ناشی از خسارت به خودرو نشوید.

چه مدارکی برای کرایه ماشین عروس لازم است؟

برای کرایه ماشین عروس معمولاً به مدارک زیر نیاز دارید:

  • اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه راننده
  • اصل و کپی گواهینامه راننده
  • اصل و کپی بیمه نامه شخص ثالث

آیا قیمت کرایه ماشین عروس از کرایه خودروهای معمولی گرانتر است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که کرایه خودروها در سپریس برای عروسی تفاوتی با سایر خودروها ندارد. شما می توانید هر کدام از خودروهای موجود را برای عروسی اجاره کنید.

آیا قیمت اجاره ماشین عروس کلاسیک با خودروهای مدرن تفاوت دارد؟

قیمت خودروها صرف نظر از کاربرد آن ها برای اجاره تعیین می شود. بنابراین اینکه ماشین را برای عروسی اجاره میکنید یا خیر تعیین کننده قیمت کرایه آن در سپریس نیست.

کلام آخر

اگر به دنبال یک تجربه بی‌نظیر و خاطره‌انگیز در روز عروسی خود هستید، سپریس بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. سپریس با ارائه طیف گسترده‌ای از ماشین‌های عروس لوکس و مدرن، به شما امکان می‌دهد تا رویایی‌ترین ماشین را برای روز خاص خود انتخاب کنید.

ما در سپریس با در نظر گرفتن سلیقه و بودجه شما، بهترین گزینه‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهیم. همچنین، تزئینات ماشین عروس و گل آرایی آن را نیز می‌توانید به ما بسپارید تا خیالتان از بابت زیبایی و جذابیت ماشین عروس آسوده باشد.

علاوه بر این، سپریس با ارائه خدمات راننده مجرب و باتجربه، آسودگی خاطر و راحتی را در روز عروسی به شما هدیه می‌دهد. رانندگان ما با تسلط کامل به مسیرها و آشنایی با آداب و رسوم عروسی، شما را در این روز به یاد ماندنی همراهی خواهند کرد.

برای رزرو ماشین عروس مورد علاقه خود، کافی است به وبسایت سپریس مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما در سپریس تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا روز عروسی شما به زیباترین شکل ممکن رقم بخورد.

در پایان، انتخاب ماشین عروس مناسب به سلیقه و بودجه شما بستگی دارد. با در نظر گرفتن نکات ذکر شده در این مقاله، می‌توانید بهترین ماشین را برای روز عروسی خود انتخاب کنید. روز عروسی شما یکی از مهم‌ترین روزهای زندگی شما است. انتخاب ماشین عروس مناسب می‌تواند به خاطره انگیز شدن این روز کمک کند.

آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس
آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس