تغییر جستجو

لیست اجاره ماشین های لاکچری و لوکس تهران

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اجاره ماشین لوکس

تنوع ماشین‌های لوکس در ایران به حدی است که انتخاب شما را دشوار می‌کند، اما ویژگی هر یک از این ماشین‌ها باعث شده تا رانندگی ایده‌آلی را با آن تجربه کنید. ماشین‌های لوکس علاوه بر ظاهر زیبایی که دارند، آسایش، راحتی و امنیت در رانندگی را همراه خود می‌آورند و حتی دارای حداکثر سرعت بیش‌تری در هنگام رانندگی هستند. این دسته از ماشین‌ها دارای آپشن‌های پیشرفته، پیشرانه قدرت، امکانات رفاهی گسترده‌تر و بدون شک دارای قیمت بالاتری هستند. خرید ماشین‌های لوکس برای همگان امکانپذیر نیست، اما هرکسی می‌تواند با اجاره ماشین، رانندگی با این ماشین‌ها را تجربه کند. 

تمامی شرکت‌های خودروسازی در جهان در تلاش برای تولید خودروهای لوکس هستند، خودروهایی که رانندگی با آن آرزوی هرکسی می‌تواند باشد. سپریس این امکان را برای شما فراهم آورده تا خودروی لوکس ایده‌آل خود را با صرف هزینه متناسب با بودجه خود اجاره کنید و نگران هزینه‌های مربوط به نگهداری، تعمیرات و استهلاک آن نباشید. 

شما می‌توانید براساس بودجه روزانه خود، خودروی انتخابی خود را با قبول شرایط از سامانه رزرواسیون سپریس اجاره کنید و از رانندگی با آن برای مدت تعیین شده، لذت ببرید. همچنین اجاره ماشین‌های لوکس به شما این اجازه را می‌دهد که از سرعت و شتاب فریبنده این ماشین‌ها متحیر شوید و تجربه‌ای ناب چه به عنوان راننده و چه به عنوان سرنشین داشته باشید.

اجاره ماشین‌های لوکس با هدف‌های مختلفی صورت می‌گیرد اما اجاره کوتاه‌مدت برای برگزاری مراسم‌های خاص مانند عروسی، شرکت در تشریفات و تبلیغات و عکس‌برداری از مهم‌ترین دلایلی است که امروزه اجاره‌ی این ماشین‌ها را پرطرفدار کرده‌ است.

فراموش نکنید که با اجاره ماشین‌های لوکس می‌توانید تفاوت رانندگی با ماشین‌های کلاسیک و قدیمی را بهتر از قبل متوجه شوید، بخصوص برای طرفداران ماشین که علاقه به رانندگی با هر نوع سبک خودرو ر ا دارند. 

نحوه اجاره ماشین‌های لوکس

سپریس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشین لوکس ایده‌آل خود را از میان تمامی خودروهای موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط میزبان، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما از سوی سپریس قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید. 

 

chat image