تغییر جستجو

اجاره ماشین برای مسافرت

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

گروهی سفر می‌کنید یا به صورت انفرادی؟ سفر به طبیعت را ترجیح می‌دهید یا بازدید از جاذبه‌های فرهنگی را دوست دارید؟ فرقی نمی‌کند مقصدتان کجاست و تنها سفرمی‌کنید یا همراه گروه دوستان و خانواده؛ در هر صورت گزینه فوق العاده مناسب و به صرفه‌ای مانند اجاره ماشین برای مسافرت، تجربه‌ای لذت بخش و با آسایش خیال برای شما فراهم خواهد آورد.

اگر خودروی شخصی ندارید و یا خودروی شما برای مسافرت جاده‌ای و بیرون شهری مناسب نیست یا به هر دلیلی ترجیح می‌دهید از وسیله نقلیه دیگری استفاده کنید، اجاره خودرو برای مسافرت برای شما بسیار مناسب خواهد بود. با استفاده از امکانات مرکز سپریس در راستای اجاره خودرو برای مسافرت، می‌توانید وسیله نقلیه انتخابی خود را در اختیار داشته باشید و در طی سفر، از رانندگی با آن لذت ببرید.

سفری خاطره انگیز با اجاره ماشین بین شهری

ترجیح هرکسی در این دنیا برای مسافرت، با دیگران متفاوت است. برخی از ما، به مسافرت تنهایی علاقه داریم و از بازدید سایت‌های تاریخی، جاذبه‌های فرهنگی و طبیعی لذت می‌بریم. البته بسیاری نیز از مسافرت به همراه گروه دوستان یا خانواده استقبال می‌کنند. سفر همراه اکیپ دوستان یا خانواده علاوه بر جنبه تفریحی، فرصتی را برای شما فراهم می‌کند تا با افرادی که برای شما عزیز و مهم هستند زمان مفیدی سپری کنید، از بودن در کنار هم لذت ببرید، باهم صحبت کنید و ارتباط بین خود را تقویت نمایید.

یکی از امکانات سفر که می‌توانیم آن را مهم‌ترین بخش هر مسافرتی بنامیم، وجود یک وسیله نقلیه مناسب است. بسیاری از افراد به دلایل مختلف قصد ندارند از خودروی شخصی در مسافرت استفاده کنند؛ خستگی و خواب آلودگی، عدم آشنایی به مسیرها در استان‌هایی که اولین بار است به آنها سفر می‌کنید و حتی کمبود فضا برای افراد یا وسایل، همگی می‌توانند باعث شوند که ترجیح بدهید از خودروی شخصی خود استفاده نکنید.

یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که خانواده‌ها هنگام سفر بایستی درنظر بگیرند، کمبود جا در خودرو است. کوچک بودن فضا باعث می‌شود سرنشینان احساس ناراحتی داشته باشند و حتی برای حمل و نقل وسایل و چمدان‌های خود نیز به مشکل بربخورند. اما با امکانات اجاره خودرو مسافرتی در مرکز سپریس، نیازی به نگرانی بابت این مسائل نخواهید داشت. در لیست ماشین‌های میزبانان در مرکز سپریس، انواع خودروهای شاسی بلند، خودروهای اقتصادی و جادار و به خصوص مدل‌های مختلف ون آماده به خدمت هستند. با کرایه ماشین مسافرتی جادار و شیک و تمیز، سرنشینان خودرو در زمان مسافرت کاملاً راحت و آسوده خواهند بود و می‌توانید بدون نگرانی، وسایل خود را نیز در خودرو جا بدهید!

خانواده‌هایی که فرزندان کوچکی داشته باشند، قطعاً از این گزینه استقبال خواهند کرد. دلبندان شما در طی سفر با خانواده، با آداب مسافرت و سپری کردن زمان طولانی در ماشین آشنا می‌شوند و این تجربه دلچسب، در خاطر آنها ماندگار خواهد شد.

کرایه خودرو بین شهری برای مسافرت با شرایط آسان

اجاره ماشین بین شهری

رزرو ماشین بین شهری برای سفر به صورت تک نفره یا چند نفره و انتخاب خودروهای سواری گزینه مناسبی برای سفرهای کوتاه مدت و طولانی مدت هستند. در مرکز اجاره خودرو سپریس، می‌توانید از گزینه‌های اجاره خودرو بدون راننده و یا اجاره با راننده استفاده نمایید. اجاره خودرو برای مسافرت در مرکز سپریس، طی فرایند آسانی قابل انجام خواهد بود. کافیست ابتدا در سایت سپریس یک حساب کاربری ایجاد نمایید و اطلاعات لازم را در حساب خود به عنوان مهمان، وارد کنید. به لیست خودروهای موجود در منطقه خود مراجعه کنید و به بررسی مدل خودروها، شرایط (شامل محدودیت کیلومتر و هزینه اجاره برای مدت مشخص شده و سایر شرایطی که میزبان تعیین می‌کند) بپردازید.  

لازم به توضیح است که اجاره ماشین برای سفر کردن باید با رعایت آداب و قوانین سفر، قوانین راهنمایی و رانندگی و در نهایت احترام به عقاید و فرهنگ جامعه محلی همراه باشد، تا لذت سفر و آرامش آن تامین شود. همچنین ایمنی خودروی اجاره شده باتوجه به مدت زمان اجاره، با پوشش بیمه‌ای مناسب تامین می‌شود و مهمان به عنوان راننده باید همیشه مدارک مربوط به ماشین و مدارک شناسایی را همراه خود داشته باشد.

در صورتی که برای مسافرت‌های بیرون یا داخل شهری از امکانات اجاره ماشین استفاده می‌کنید حتماً مراقبت‌های لازم را از خودرو به عمل بیاورید و امانت دار خوبی باشید. خودرویی که تحویل گرفته اید را با شرایط اولیه (سطح سوخت، تمیزی و سلامت) به میزبان تحویل بدهید. هرچه حسن رفتار شما بیشتر باشد، امکان اینکه در مراتب بعدب نیز درخواست شما پذیرفته شود بالاتر خواهد بود.

امکان اجاره خودرو بین شهری، در تهران و سایر کلان شهرهای ایران فراهم است و به تدریج، در آینده امکانات اجاره خودرو در سایر استان‌ها نیز فراهم خواهد شد.

اجاره ماشین با راننده برای سفر

اجاره ماشین برای مسافرت

ممکن است برخی عزیزان به دلایلی تمایل نداشته باشند خود به رانندگی بپردازند. شاید در رانندگی‌های طولانی از خستگی رنج ببرید، یا به مسیرها آشنا نباشید. حتی امکان دارد تنها فکر نشستن پشت فرمان خودرویی با قیمت میلیاردی به شما استرس وارد کند و مطمئن نباشید که بتوانید به خوبی از پس کنترل و هدایت خودرو بربیایید!

در این شرایط، امکان اجاره ماشین با راننده برای سفر برای شما مهیاست و می‌توانید در سفرهای تکی یا چندنفره، از آن بهره ببرید. از جمله مزایای بزرگ اجاره ماشین با راننده، این است که یک راهنمای کاربلد و حرفه‌ای در کنار خود خواهید داشت. در نتیجه بابت اجاره خودروهای لوکس و شاسی بلند و خودروهایی که سنگین و مناسب آفرود باشند، هیچ نگرانی نخواهید داشت.

هزینه کرایه اتومبیل برای مسافرت

کرایه خودرو در اختیار برای سفر

با توجه به شرایط اقتصادی، می‌دانید که مالکیت و پرداخت هزینه‌های نگهداری و سرویس و سوخت زنی به خودرو تا چه حد بالا هستند. با این اوصاف، کرایه ماشین مسافرتی قطعاً انتخابی به صرفه خواهد بود. بعداً بابت تصمیمی که برای اجاره خودرو برای مسافرت گرفتید از خودتان تشکر خواهید کرد! در بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا، درصد زیادی از افراد جامعه برای تردد و مسافرت، از امکانات انواع شرکت اجاره خودرو بهره می‌برند.

با کرایه اتومبیل، می‌توانید تا حد زیادی در هزینه‌های خود صرفه جویی نمایید. به صورت کلی، در مرکز سپریس هزینه اجاره خودروهای اقتصادی و وطنی پایین‌تر و به صرفه تر از انواع خودروهای لوکس و شاسی بلند تعیین می‌شوند.

هنگام سفر با خودروی اجاره ای چه نکاتی باید رعایت شوند؟

 

کرایه اتومبیل بین شهری

کرایه ماشین برای سفر بین شهری، در واقع امانتی نزد شماست و باید تا هنگامی که آن را نزد میزبان بازمی‌گردانید، به خوبی از خودرو مراقبت نمایید. اگر از گزینه اجاره خودرو بدون راننده استفاده می‌کنید حتماً مراقب ایمنی خودرو باشید تا هیچ گونه آسیب فیزیکی و فنی به آن وارد نشود. این آسیب‌ها می‌توانند شامل تردد در جاده‌های سنگلاخ، تصادف‌های جزئی یا جدی و عدم رعایت نظافت را شامل شوند. مبلغ هر خسارتی که به خودرو وارد شود، از ودیعه نقدی شما کسر خواهد شد.

سوالات متداول

چگونه می توانم یک ماشین مسافرتی را برای سفرم انتخاب کنم؟

انتخاب ماشین مسافرتی، به قصد شما و محلی که قصد دارید به آن سفر کنید بستگی خواهد داشت. اگر بخواهید طی سفر مدت زیادی را در جاده سپری کنید، به یک خودروی جادار مانند انواع SUV نیاز خواهید داشت تا راحتی و آسایش شما فراهم باشد.  عزیزانی که بخواهند از جاذبه‌های طبیعی مانند کویر یا جنگل لذت ببرند باید خودروی قدرتمند و مقاومی را انتخاب کنند و توان رفت و آمد در مسیرهای خاکی و ناهموار را داشته باشد. برای سفرهای سبک و تابستانی نیز می‌توانید از انواع خودروی سواری استفاده نمایید.


چه مدارکی برای اجاره ماشین برای مسافرت لازم است؟

پس از انتخاب خودرو، می‌توانید درخواست اجاره خودرو برای مسافرت بدهید و با میزبان خودروی موردنظر صحبت کنید و به توافق برسید. برای اجاره ماشین بدون راننده بایستی مدارک خود از جمله گواهینامه معتبر (یا برگه تمدید آن)، مدارک هویتی، ودیعه نقدی و سفته به مبلغ خودرو (در صورت درخواست میزبان) و سایر مدارک را ارائه بدهید. در نهایت در صورت قبول درخواست شما، با میزبان توافق‌های لازم در ارتباط با زمان و مکان تحویل گیری خودرو را انجام خواهید داد.


هزینه اجاره ماشین برای مسافرت چقدر است؟

هزینه کرایه خودروی مسافرتی، بسته به مدل خودرو و ترجیحات میزبان تعیین می‌شوند. به طور کلی هزینه اجاره هر خودرو به عوامل زیر بستگی دارد:

  • محل ساخت خودرو (ایرانی یا خارجی)؛
  • سال ساخت؛
  • شرایط و آپشن‌های خودرو؛
  • قیمت روز خودرو؛
  • محدودیت کیلومتر؛
  • محدودیت زمانی برای اجاره؛
  • و سایر ترجیحات میزبان.

کلام آخر

اجاره ماشین بین شهری، به‌ویژه برای افرادی که قصد دارند بدون خودرو شخصی به مسافرت بروند، یک راه حل به صرفه و اقتصادی است. شما با اجاره ماشین های مسافرتی در هر شهر می‌توانید از تمام مکان‌های دیدنی، حتی جاذبه های دیدنی دور از دسترس نیز دیدن کنید. سپریس این امکان را فراهم کرده است که در هر نقطه از ایران که سفر می‌کنید، به خودروهای مقرون به صرفه، اقتصادی، لوکس و لاکچری برای سفرهای کاری و تفریحی خود دسترسی داشته باشید. تمامی خودروهای اجاره ای سپریس با امکان تحویل در محل فراهم شده است. کافیست با پشتیبانی سپریس تماس بگیرید تا به همه سوالاتتان برای اجاره خودرو سفری پاسخ داده شود.

 

آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس
آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس