تغییر جستجو

لیست اجاره مازراتی

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

تاریخچه مازراتی 

در سال ۱۹۱۴ مازراتی درنتیجه یک کسب وکار خانوادگی توسط برادران مازراتی در شهر کوچک بولونیا پایه گذاری شد. قدرت و هیجان کلمه‌هایی هستند که از ابتدا با مازراتی عجین شدند و این کمپانی خیلی زود شروع به ساخت خودروهای مسابقاتی کرد. 

پس از فوت یکی از براداران مازراتی در سال ۱۹۳۷ سهام شرکت به آلدولفو اُرسی (Adolfo Orsi) فروخته شد، شرکت به مودنا انتقال یافت و تا به امروز به عنوان مرکز اصلی این کمپانی باقی ماندهاست. موفقیت‌های چشمگیر مازراتی با شروع جنگ جهانی دوم متوقف شد و برای آغاز مجدد، مازراتی مجبور به تغییراتی در شاسی و موتور ماشین‌های خود شد. 

درحالی که مازراتی یکی از معروف‌ترین خودروهای تاریخ خود Maserati A6GCM را تولید و روانه بازار کرده بود با مرگ یکی از رانندگان خود از مسابقات اتومبیل‌رانی به طور کامل خارج شد، اما همچنان به ساخت ماشین‌های مسابقه ادامه داد. در دهه ۱۹۶۰ میلادی مازراتی اولین خودروهای شهری خود را روانه بازار کرد. در دهه ۱۹۷۰ میلادی مازراتی به سیتروئن فروخته شد و همکاری متقابل این دو شرکت منجر به ساخت مدلهای معروفی از مازراتی از جمله مدل Merak  شد. اما این پایان انتقال مازراتی به شرکتی دیگر نبود، یکبار دیگردر دهه ۱۹۹۰ میلادی مازراتی که برای مدتی از شرکت‌های زیرمجموعه فراری شناخته می‌شد، به شرکت فیات فروخته شد. با تاسیس یکی از مدرنترین و بزرگترین کارخانه‌های جهان مازراتی توانست درسال ۲۰۰۷ به سوددهی رسید و نام خود را درمیان خودروهای لوکس و اسپرت پرآوازه نگه دارد.

مدل‌های مازراتی

تنوع مدل‌های مازراتی منجر شده تا این ماشین مورد توجه طیف وسیعی از علاقمندان به ماشین باشد. از معروف‌ترین مدل‌های مازراتی می‌توان به مازراتی چهار درب Maserati Quattroporte  اشاره کرد که در دو مدل لوکس و اسپورت طراحی شدهاست. مازراتی گرن توریسمو یا Maserati Gran Turismo با داشتن ۵۴ اسب بخار به عنوان یک کوپه با قابلیت عملکرد بالا شناخته می‌شود. برای علاقمندان به ماشین‌هایی با طراحی و ظرافت ایتالیایی هیچ چیز به اندازه مازراتی لوانته Maserati Levante  نمی‌تواند دلپذیرتر باشد، خودرویی که برای طرفدارانش هیجان و شتاب را به ارمغان آورده است.

نحوه اجاره مازراتی در سپریس

سپریس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشین مازراتی خود را از میان تمامی مدل‌های موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط میزبان، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما از سوی سپریس قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید. 

chat image