تغییر جستجو

لیست اجاره پورشه

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

تاریخچه پورشه

اسپرت و مسابقه دو کلمه‌ای است که با نام پورشه عجین شده‌اند. پورشه که به تازگی ۸۹ سالگی خود را پشت سر گذاشته است، امروزه به یکی از سودآورترین کمپانی‌های جهان تبدیل شده است.

فردیناند پورشه در سال ۱۹۳۱شرکت پورشه را که از زیرمجموعه‌های شرکت فولکس وگن است، تاسیس نمود و در اواسط همین دهه بود که خودرو معروف فولکس واگن، بیتل را طراحی و تولید کرد. خودرویی که تا به امروز از موفق‌ترین خودروهای تولیدشده در تاریخ صنعت خودروسازی شناخته می‌شود. 

در سال ۱۹۵۱ این کمپانی تصمیم گرفت اولین خودروهای اسپورت خود را تولید کند، خودروهایی که در مسابقه‌های اتومبیل‌رانی موفقیت‌های چشمگیری به‌دست آورد و به سرعت به رقیبی سرسخت در این مسابقه‌ها تبدیل شد. طراحی خودروهای اسپورت، پورشه را در مسیر موفقیت پیش از پیش قرار داد، گویا پورشه از ابتدا برای شرکت در مسابقه‌های اتومبیلرانی طراحی شده بود.

از دهه ۱۹۷۰ به بعد بود که تولیدات این کمپانی پیشرفته‌تر شد و با تغییراتی که در ساختار این شرکت به وجود آمد، از یک شرکت با مالکیت خصوصی به شرکتی با مالکیت عمومی تبدیل شد و تصمیمات جدید که برمبنای تفکرات هیئت‌مدیره بود، باعث محبوبیت و موفقیت این برند شد.

دهه ۱۹۸۰ را باید دهه جهش پورشه در زمینه فناوری دانست که برای اولین بار از فناوری چهار دیفرانسیل بهره بود و در اوایل دهه ۱۹۹۰ به اولین شرکت خودروسازی تبدیل شد که برای تمام مدل‌هایش از کیسه هوا برای راننده و سرنشینان استفاده کرد. از بزرگترین تصمیمات این شرکت در قرن بیست‌ویکم را می‌توان تولید ماشین‌های شاسی بلند دانست. 

بدون شک امروزه پورشه را می‌توان شرکتی موفق در عرصه سرعت و شتاب در جهان دانست که علاوه برتولید خودروهای لوکس، گران‌قیمت و بزرگ خودروهای اسپورت بسیار موفقی نیز تولید کرده است.

مدل‌های پورشه

ماشین‌های اسپرت پورشه با درنظر گرفتن طراحی مدل موتور به سه دسته کلی تقسیم می‌شوند که عبارتند از خودروهای اسپرت با موتور تخت، خودروهای اسپرت با موتور خطی و خودروهای اسپرت با موتور وی شکل، که همگی از قدرتمندترین ماشین‌های اسپورت پورشه هستند. ماشینهای SUV که تولید آن ها از ابتدای سالهای ۲۰۰۰ میلادی آغاز شد و از موفق‌ترین مدل‌های آن را پورشه پانامرا نام برد که در سال ۲۰۰۹ از آن رونمایی شد.


نحوه اجاره پورشه در سپریس

سپریس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشین پورشه خود را از میان تمامی مدل‌های موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط میزبان، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما از سوی سپریس قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید.