تغییر جستجو

لیست اجاره ماشین بنز

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

تاریخچه برند

در ژوئن ۱۹۲۵ بنز که امروزه به صورت رسمی مرسدس بنز نامیده می‌شود،  از ترکیب دو کمپانی قدیمی بنز و DMG در کشور آلمان پایه‌گذاری شد و به این ترتیب قدیمی‌ترین خط خودروسازی جهان شروع به کار کرد. مرسدس بنز که از معروف‌ترین برندهای خودروسازی در جهان است، درحال حاضر در بیش از ۱۳۰ کشور جهان نمایندگی و مرکز خدمات فروش رسمی دارد.

در همان ابتدا و در دهه ۱۹۳۰ نام برند مرسدس بنز فراتر از کشور آلمان رفت و به یک برند جهانی تبدیل شد. در نیمه ابتدایی دهه ۱۹۴۰ تولید این خودرو به دلیل شروع جنگ جهانی دوم متوقف شد و سپس در سال‌های پایانی همین دهه بود که با معرفی خودرویی جدید فعالیت خود را از سر گرفت. دهه بعدی یا ۱۹۵۰ میلادی کمپانی مرسدس بنز به عنوان پرفروش‌ترین برند خودرو آلمانی شناخته شد. دهه ۱۹۶۰ را باید آغاز طراحی و ساخت خودروهای لوکس این شرکت دانست. خودروهای تولید شده در این دهه تا سال‌ها از شاخص‌ترین محصولات این شرکت بوند. در دهه ۱۹۷۰ مدل‌های محبوب و تازه مرسدس بنز وارد بازار شد و به سرعت به محبوبیت و شهرت رسید. اما در دهه ۱۹۸۰ مرسدس بنز در طول سه سال ۱۸ مدل خودرو به بازار عرضه کرد و به صورت رسمی نام این کمپانی از دایملر بنز به مرسدس بنز تغییر کرد. دهه ۱۹۹۰ را باید دهه نوآوری و طراحی مدل‌های چشمگیر مرسدس بنز دانست. این کمپانی در سال‌های میانی ۲۰۰۰با همکاری مک لارن اقدام به تولید مرسدس بنز مک لارن کرد و از مدل CLS  خود رونمایی کرد و سرانجام در دهه ۲۰۱۰ مرسدس بنز قدرت خود را با تولید خودرویی که سرعت و شتاب در آن مرزی ندارد را، به همگان ثابت نمود. جالب است بدانید کمپانی مرسدس بنز ستاره سه ضلعی را به عنوان نماد خود که به معنای تسلط بر آسمان، زمین و دریا است را انتخاب نمود تا قدرت خودروهای تولیدی خود را به رخ همگان بکشد.

مدل‌های بنز

کلاس‌بندی مرسدس بنز پس از دهه ۹۰ میلادی آغاز شد و تا به امروز از این روند تبعیت می‌شود. کلاس‌های بنز با ترکیب یک تا سه حرف و قرار گرفتن یک عدد که نشانگر حجم موتور است مشخص می‌شود. جالب است بدانید کلاس‌های اصلی مرسدس بنز یا یک یا دو حرف به نمایش در می‌آیند و کلاس‌هایی که سه حرف را در طبقه‌بندی خود دارند، از دو کلاس متفاوت مشتق شده‌اند. هرکدام از کلاس‌های مرسدس دارای ویژگی‌هایی است که آن را برای طرفداران آن کلاس جذاب کرده است. مصرف سوخت بهینه، ظاهر اسپورت، خودروی اقتصادی، کوپه، سدان، شاسی بلند و لوکس بودن ماشین از مهم‌ترین ویژگی‌های این کلاس‌بندی به شمار می‌آیند. 

نحوه اجاره بنز در سپریس

سپریس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشین مرسدس بنز را از میان تمامی خودروهای موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط میزبان،  از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما از سوی سپریس قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید.