تغییر جستجو

لیست اجاره وانت

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

حمل و نقل وسایل هنگام جابجایی، با استفاده از خودروی شخصی خیلی اوقات کارساز نیست. به خصوص اگر قصد دارید اسباب کشی کنید، وسایل دفتر کارتان را به محل جدید انتقال بدهید، و وسایل بزرگ را از شهری به شهر دیگر بفرستید.

از سوی دیگر، بعید است که هر ایرانی صاحب یک خودروی وانت بار یا نیسان باشد! چاره حمل و نقل ایمن، اجاره خودرو وانت از شرکت سپریس خواهد بود. با اجاره وانت برای اسباب کشی، می‌توانید مطمئن شوید که وسایل شما در کمال امنیت و سر موقع به مقصد خواهند رسید.

سپریس امکان رنت انواع ماشین‌های باربری مخصوص جابجایی وسایل سنگین را برای شما عزیزان فراهم نموده است. به این ترتیب می‌توانید از گزینه‌های مختلف کرایه وانت بار پراید، نیسان، وانت پیکان و سایر خودروهای باربری، با هزینه مناسب و عملکرد عالی استفاده نمایید.

باربری آسان و بدون دردسر با کرایه وانت بار

یکی از دردسرهای اسباب کشی، چه برای کوچ به خانه جدید باشد و چه برای انتقال وسایل و تجهیزات به اداره جات و محل کار، پیدا کردن خودروی مناسب و جادار است. تنها وسایلی که ابعاد کوچکی دارند با خودروهای شخصی و سواری قابل حمل و نقل هستند و حتی در این حالت نیز مشکلات زیادی وجود دارد. فضای خودروهای سواری متناسب با ارگونومی سرنشینان طراحی شده و برای انتقال وسایل و بسته‌های بزرگ مناسب نیست.

اما گزینه اجاره وانت در مرکز رنت خودرو سپریس، کلید حل این مشکل خواهد بود! میزبانانی که خودروی مناسب برای باربری را آماده اجاره در سایت قرار داده اند، امکان اجاره وانت بدون راننده و یا با راننده را برای شما فراهم خواهند آورد.

اگر قصد دارید یک خودروی باربری مناسب برای حمل و نقل وسایل یا ارسال بسته‌های بزرگ در اختیار داشته باشید، اجاره وانت از مرکز سپریس را به شما پیشنهاد می‌کنیم. خودروهایی مانند وانت نیسان و وانت پراید، علاوه بر اینکه بسیار جادار بوده و فضای کافی برای وسایل شما خواهند داشت، امکان انتقال ایمن را نیز فراهم خواهند کرد. با استفاده از انواع باربندها و تجهیزات ایمنی در اجاره وانت، وسایل شما به راحتی به محل جدید انتقال خواهند یافت.

در صورتی که قصد دارید وسایل سنگینی مانند لوازم خانگی را انتقال بدهید، گزینه اجاره نیسان بدون راننده یا اجاره وانت روزانه برای شما انتخابی عالی خواهد بود. خودروهای نیسان وانت، محبوب ایرانیان هستند و از لحاظ قدرت و ایمنی، امتحان خود را پس داده اند.

مزایای اجاره وانت با راننده

با تمام این اوصاف، خودروهایی مانند نیسان وانت از جمله ماشین‌های نسبتاً سنگین به حساب می‌آیند. بنابراین شاید رانندگی با این خودروها برای کسانی که تمام مدت با خودروهای سبک رانندگی کرده باشند، کار دشواری باشد. به علاوه، در صورتی که بخواهید وسایل را به نقطه مشخصی ارسال کنید اما به مسیر دقیق آشنا نباشید، یا فرصت نداشته باشید که شخصاً وسایل را به محل موردنظر ببرید، اجاره وانت با راننده در تهران برای شما بهترین گزینه خواهد بود.

میزبانان سپریس برای کرایه ماشین وانت، در رانندگی با خودروهای نیمه سنگین وانت نیسان و وانت پراید مهارت بالایی دارند. از همین رو می‌توانید با پرداخت هزینه ای بسیار مناسب، خودرو وانت را تا سقف 10 ساعت کاری کرایه نمایید.

اجاره وانت برای اسباب کشی

کرایه خودرو وانت نیسان، برای زوج‌های جوانی که اسباب کشی به اولین خانه خود را تجربه می‌کنند گزینه ای بسیار به صرفه و مناسب خواهد بود. به علاوه، اجاره وانت بار بدون راننده یا با راننده برای خانواده‌هایی که مشغول انتقال به خانه جدید هستند و حتی کارآفرینانی که مراحل راه اندازی محیط کارشان را طی می‌کنند انتخابی عالیست.

در صورتی که قصد داشته باشید در چندین مرحله اثاث کشی انجام بدهید، نیاز خواهید داشت که بیش از یک مرتبه رفت و آمد داشته باشید. کرایه باربری شهری در این حالت، به ازای هر مسیر حساب می‌شود و می‌تواند هزینه سنگینی دربر داشته باشد. اما به کمک گزینه‌های مرکز رنت خودرو سپریس مانند اجاره وانت روزانه و یا اجاره ماهیانه نیسان وانت، خیالتان از بابت هزیه باربری راحت خواهد بود.

با یک مرتبه پرداخت هزینه ای بسیار مناسب، صرفه جویی فراوانی در رفت و آمد و هزینه سرویس خودرو خواهید کرد. به علاوه اگر یک دستگاه وانت کرایه ای بدون راننده یا همراه راننده در اختیار داشته باشید، انتظار طولانی و تأخیرهای بی مورد نیز نخواهید داشت و می‌توانید به سرعت کارهای خود را پیش ببرید.

کرایه خودرو وانت بار بین شهری

اگر سری به ترمینال‌های باربری بین شهری بزنید و قیمت بگیرید، با مبلغ‌های فضایی روبرو خواهید شد. ولی با گزینه‌های به صرفه و مناسب کرایه وانت بار از مرکز رنت خودرو سپریس می‌توانید با صرف هزینه ای معقول یک خودرو باربری مناسب کرایه کنید. به علاوه با امکاناتی مانند اجاره وانت روزانه می‌توانید طی مدت اجاره، چندین مسیر را طی نمایید و هزینه اضافی پرداخت نکنید.

اجاره خودرو وانت؛ رنت خودرو لذتبخش و مطمئن با سپریس

اگر قصد رنت خودرو و به ویژه رنت خودرو وانت را داشته باشید، سپریس با کمال افتخار در خدمت شماست!

مجموعه رنت خودرو سپریس امکان رنت انواع خودروهای ایرانی و خارجی، اقتصادی و لوکس را فراهم کرده است. در پلتفرم سپریس، مالکان خودرو به راحتی قادرند اتومبیل خود را برای اجاره قرار بدهند و از این طریق کسب درآمد کنند. ایمنی و اطمینان از بابت رنت، تحت پوشش بیمه تضمین می‌شود.

با رنت خودرو آنلاین از سپریس، نیازی به مراجعه حضوری به مراکز کرایه خودرو نخواهید داشت. به علاوه، سپریس لیستی از خودروهای موردعلاقه شما را دربر دارد و قادر خواهید بود به راحتی گزینه‌ها را بررسی نمایید. شرایط و قیمت‌ها را بسنجید و انتخابی منطقی انجام بدهید.

پشتیبانی فنی سایت سپریس به طور 24 ساعته در خدمت شما خواهند بود. در صورتی که سوال یا مسئله ای برای شما پیش آمده است، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.

سؤالات متداول

هزینه اجاره وانت چقدر است؟

با توجه به اینکه عمده خودروهای وانت از جمله ماشین‌های ایرانی و اقتصادی به حساب می‌آیند، کرایه وانت بار نسبت به سایر خودروهای موجود در سایت سپریس مناسب تر خواهد بود.

چه نوع وانت هایی برای اجاره در سپریس موجود است؟

میزبانان مدل‌های مختلف خودروهای باربری، جهت اجاره وانت از طریق سایت سپریس آماده خدمت رسانی به شما خواهند بود. شما می‌توانید در سایت سپریس، برای اجاره وانت مزدا بدون راننده، اجاره پیکان وانت، نیسان و پراید وانت اقدام نمایید.

چگونه می توانم وانت بار را بدون راننده از سپریس اجاره کنم؟

اگر قصد داشته باشید از خدمات اجاره وانت بار بدون راننده در مرکز سپریس بهره ببرید، ابتدا یک حساب کاربری به عنوان مهمان در سایت بسازید. پس از تایید هویت، می‌توانید خودروهای موجود در لیست اجاره وانت در سایت سپریس را بررسی نمایید. بعد از انتخاب خودروی موردنظر و دقت به شرایط تعیین شده برای خودرو، درخواست خود برای اجاره خودرو را ثبت نمایید.

در صورت موافقت میزبان، کارشناسان سپریس با شما تماس حاصل خواهند کرد. با ارائه مدارکی از جمله گواهینامه معتبر و مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه) و ارائه ودیعه نقدی و سفته یا چک به مبلغ قیمت روز خودرو، مراحل ثبت قرارداد آغاز خواهد شد. کارشناسان از سلامت فنی خودرو اطمینان حاصل خواهند کرد. پس از امضای قرارداد تحت شرایط مورد توافق (در ارتباط با تایم رنت خودرو و محدودیت کیلومتری) و پرداخت هزینه، می‌توانید خودرو را در محل معین شده تحویل بگیرید.

آیا می توانم وانت بار را برای حمل بار در خارج از استان نیز کرایه کنم؟

بله، در صورتی که میزبان شما با انتقال خودرو در خارج از استان موافقت نماید می‌توانید با رعایت شرایط (از جمله محدودیت پیمایش و زمان رنت) از گزینه کرایه وانت بار برای حمل و نقل اثاث و تجهیزات به خارج از شهر نیز استفاده نمایید.

 

آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس
آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس