تغییر جستجو

لیست اجاره خودرو در تبریز با قیمت

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اجاره ماشین در تبریز

تبریز که به عنوان پایتخت ایلخانان مغول در قرن سیزدهم و سپس صفویان در قرن هفدهم دوران پرشکوهی را پشت سرگذاشته و بناهایی با ارزشی از دوره‌های مختلف تاریخی در خود جای داده‌است، به عنوان یکی از مقصدهای پرطرفدار در میان گردشگران شناخته می‌شود. برای گشت شهری تبریز در بافت قدیمی ممکن است نیازی به اجاره خودرو برای یک روز کامل نباشد اما برای بازدید از جاذبه‌های اطراف تبریز، همچون کلیسای سنت استپانوس در جلفا، قلعه بابک در کلیبر و روستای صخره‌ای کندوان، با اجاره ماشین در زمان و هزینه‌های خود به بهترین نحوه ممکن صرفه‌جویی می‌کنید. 

علاوه بر جاذبه‌های فرهنگی، تبریز به عنوان یکی از قطب‌های اصلی صنعتی کشور شناخته می‌شود و روزانه مسافران زیادی برای انجام کارهای اداری و تجاری خود از طریق فرودگاه شهید مدنی تبریز وارد شهر می‌شوند. شما با اجاره خودرو از فرودگاه می‌توانید با خیالی راحت برنامه کاری خود را دنبال کنید. 

اجاره ماشین به عنوان مهمان به شما این امکان را می‌دهد که بدون پرداخت هزینه‌های بالای نگهداری و تعمیر ماشین، ماشین مورد نظر خود را برای مدتی معین در اختیار داشته‌ باشید. در زمان اجاره ماشین کافی است از قوانین راهنمایی و رانندگی پیروی کنید تا سفری سالم داشته باشید. اما به عنوان میزبان، شما این فرصت را دارید که از ماشین خود با اطمینان خاطر کسب درآمد کنید و البته سلامت ماشین شما با پوشش بیمه‌ای مناسب تضمین شده‌است.

برای رانندگی در شهر تبریز توجه به موارد زیر ضروری است:

گواهینامه معتبر

قبل از اجاره ماشین در تبریز مطمئن شوید که گواهینامه شما دارای اعتبار است، زیرا به هنگام اجاره ماشین نشان دادن کارت شناسایی معتبر و گواهینامه ضروری است. گواهینامه خود را همراه کارت‌های ماشین همیشه با خود داشته باشید.

رانندگی در بافت تاریخی

تبریز از شهرهای قدیمی و بزرگ ایران محسوب می‌شود که بافت تاریخی قابل توجهی دارد که امروزه با گسترش شهر، بافت جدید در کنار بافت تاریخی واقع شده است. از مهم‌ترین و پربازدیدترین این مناطق، بازار سرپوشیده تبریز، سایت رسمی یونسکو است که به عنوان قلب شهر محسوب می شود. رانندگی در این منطقه و منطقه‌های مشابه باید با هدف حفظ میراث فرهنگی و احترام به ساکنان صورت گیرد.

نحوه اجاره ماشین در تبریز

سپریس این شرایط را برای شما فراهم آورده است که با ایجاد حساب کاربری به نام خود و پیروی از قوانین مشخص در کمترین زمان ماشین موردنظر خود را برای مدت زمان مشخص در اختیار داشته باشید. با اجاره ماشین در تبریز، شهر فرهنگ و هنر، به سبک خود و البته با وسیله نقلیه انتخابی خود تردد کنید.