تغییر جستجو

لیست اجاره ماشین کلاسیک

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اجاره ماشین کلاسیک

حتی اگر علاقه‌ای به خودرو نداشته باشید، رانندگی با ماشین‌های کلاسیک برایتان حس نوستالژی خواهد داشت. اما اگر علاقمند به ماشین باشید، بدون شک ماشین‌های قدیمی و کلاسیک  در بالای لیست علاقمندی‌هایتان قرار می‌گیرد. این خودروهای دوست داشتنی برای مدتی است که دیگر عرضه نمی‌شوند اما اگر دوست دارید، رانندگی با آن را تجربه کنید، اجاره ماشین به شما این امکان را می‌دهد که برای چند ساعت تا چند روز این خودروها را در اختیار داشته باشید. امروزه اجاره ماشین‌های کلاسیک با هدف‌های مختلفی از جمله، برگزاری مراسم‌های خاص، استفاده در تشریفات و تبلیغات و عکس‌برداری صورت می‌گیرد. 

از طرف دیگر قیمت خرید بالای ماشین‌های کلاسیک و هزینه‌های مربوط به نگهداری و تعمیرات این تیپ خودروها، باعث شده که هر علاقمندی توانایی خرید آن را نداشته باشد، اما اجاره ماشین این شانس را به شما می‌دهد تا با پرداخت هزینه‌ای مطابق بودجه خود خودوری کلاسیکی را در اختیار داشته باشید.

ماشین‌های کلاسیکی که در ایران موجود است، از تنوع قابل توجهی برخوردار است. کادیلاک، بی‌ام‌و و مرسدس بنز اس از پرطرفدارترین‌ها هستند. کادیلاک در سال های ۱۹۷۲ تا ۱۹۷۶ وارد بازار ایران شد و جز خاص‌ترین اتومبیل‌های کلاسیک شناخته می‌شود. با اجاره کادیلاک می‌توانید رانندگی فراموش نشدنی را تجربه کنید.

بی‌ام‌و در ایران دارای مدل‌های متنوع است، زیرا تعداد مدل‌های بیش‌تری از آن وارد بازار ایران شده‌اند و هنوز در برخی خیابان‌ها آخرین مدل‌های قدیمی این برند محبوب دیده می‌شود. و اما مرسدس بنز اس، یکی از بهترین محصولات کمپانی مرسدس بنز است که البته در ایران همیشه درمیان محبوب‌ترین‌ها قرار داشته و باتوجه به ظاهرش و داشتن چراغ‌های پارک و صندلی‌های چرم، درمیان خودروهای محبوب خانواده سلطنتی ایران در دهه ۵۰ خورشیدی نیز بوده است. از دیگر ماشین‌های کلاسیک موجود در ایران می‌توان به فولکس واگن کوپه، بیوک سنچوری و تویوتا سلیکا اشاره کرد. 

نحوه اجاره ماشین‌های کلاسیک

سپریس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشین کلاسیک ایده‌آل خود را از میان تمامی خودروهای موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط میزبان، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید.