تغییر جستجو

لیست اجاره ماشین در کیش ارزان

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اجاره ماشین در کیش

موقعیت جزیره کیش در خلیج فارس، شناخته شدن به عنوان یکی از مراکز تفریحی کشور و نخستین منطقه آزاد تجاری و صنعتی، این جزیره را از هر جهت به مکانی ایده‌آل برای زندگی، گشت و گذار و سفر تبدیل کرده است.

ماشین‌هایی که در کیش اجاره داده می‌شوند بیشتر در رده ماشین‌های لوکس و گران‌قیمت قرار دارند، به همین دلیل شرایط و قوانین اجاره ماشین در کیش کمی از سایر شهرها متفاوت است. حتی گاهی اجاره ماشین در کیش نسبت به سایر شهرها با هدفی متفاوت صورت می‌گیرد.

اجاره ماشین در بین گردشگرانی که به کیش سفر می‌کنند بسیار مرسوم است، زیرا با فرصت محدودی که در اختیار دارند، زمان بیشتری را می‌توانند به گشت و گذار اختصاص دهند و باتوجه به آب و هوای کیش در فصل‌های گرم، درصورتی که این فصل‌ها را برای سفر انتخاب کرده باشند، می‌توانند از کولر ماشین استفاده کنند. حتی اجاره ماشین در کیش می‌تواند بدون دلیل خاصی و تنها برای تجربه رانندگی در این جزیره صورت گیرد، که نوع خاصی از تفریح که تنها منحصر به این جزیره زیبا است، محسوب می‌شود. 

همچنین ممکن است برای یک ماموریت کاری به کیش سفر کنید و قصد ماندن طولانی مدت در این جزیره را داشته باشید، اجاره ماشین علاوه بر آنکه اقامت شما را آسان‌تر می‌کند، امکان دسترسی آسان به تمامی مکان‌های محلی را نیز ایجاد می‌کند.

رانندگی در کیش هرچند لذت‌بخش است اما تابع قوانینی است که باید قبل از اجاره ماشین و هنگام تحویل خودرو آن را درنظر بگیرید:

ماشین‌هایی که در کیش اجاره داده می‌شوند در رده ماشین‌های گران‌قیمت و لوکس دسته‌بندی می‌شوند، بنابراین اجاره ماشین ساعتی، روزانه  یا حتی ماهانه تاحدودی بالا است.

رعایت حداکثر سرعت مجاز رانندگی، بستن کمربند ایمنی برای تمامی سرنشینان، همراه داشتن گواهینامه که حداقل یکسال از صدور آن گذشته باشد و کارت معاینه فنی الزامی است.

هنگام رانندگی در کیش از پرتاب کردن آشغال به بیرون از ماشین، ایجاد آلودگی صوتی و حرکات نمایشی به شدت خودداری کنید، زیرا بیشتر خیابان‌های کیش مجهز به دوربین‌های کنترل سرعت است و درصورت تخلف ماشین شما جریمه و حتی ممکن است به پارکینگ انتقال داده شود.

تعداد سرنشینان نباید بیش از حد ظرفیت ماشین باشد، در غیر این صورت جریمه خواهید شد و پرداخت آن برعهده شما به عنوان اجاره‌گیرنده است.

برای اجاره ماشین در کیش می‌توانید با کارشناسان ما در سپریس ارتباط برقرار کنید و با توجه به بودجه و زمان خود ماشین دلخواه خود را اجاره کنید و از کیش به سبک خود لدت ببرید.