تغییر جستجو

اجاره ماشین در شیراز

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

همه ایرانگردان می‌دانند که هنگام بازدید از شیراز، بایستی زمان کافی اختصاص داد تا بتوان از تمام جاذبه‎‌های شیراز دل انگیز خاطره ساخت، و اجاره ماشین در شیراز دقیقاً همان چیزی است که برای گشت و گذار با خیال راحت به آن نیاز خواهید داشت.

اجاره ماشین به عنوان مهمان به شما این امکان را می‌دهد که بدون پرداخت هزینه های بالا نگهداری و تعمیر ماشین، ماشین مورد نظر خود را برای مدتی معین در اختیار داشته باشید. در زمان اجاره ماشین کافی است از قوانین راهنمایی و رانندگی پیروی کنید تا سفری سالم داشته باشید.

اگر به عنوان میزبان وارد سایت سپریس شده اید نیز باید به اطلاع برسانیم که شما این فرصت را دارید که از ماشین خود با اطمینان خاطر کسب درآمد کنید. البته سلامت ماشین شما با پوشش بیمه‌ای مناسب تضمین خواهد شد.

اجاره ماشین در شیراز

اجاره ماشین در شیراز

اجاره ماشین گزینه ای فوق العاده برای بازدید از سایت‌های تاریخی اطراف شهر مانند شهر فیروزآباد و کاخ ساسانی اردشیر بابکان، شهر باستانی و غار بیشاپور، دریاچه‌ی شگفت‌انگیز مهارلو، کاخ ساسانی سروستان در شهر سروستان، و بازدید از سایت‌های جهانی تخت جمشید و پاسارگاد در شمال شهر خواهد بود.

گشت شهری در شیراز را می‌توان از یک‌روز تا چند روز برنامه‌ریزی کرد. با اجاره ماشین در شیراز می‌توانید به خود و عزیزانتان، راحتی و آسایش خیال دوچندانی ببخشید. اجاره ماشین مناسب در شیراز برای یک سفر گروهی یا سفر انفرادی درکنار اقامت در خانه‌های بوم‌گردی، باعث کاهش هزینه‌های سفر به میزان قابل توجهی می‌شود. اگر در خود شیراز نیز ساکن هستید، اجاره ماشین گزینه‌ی مناسبی برای بازدید از جاذبه‌ها و سایت‌های تاریخی و فرهنگی در خارج از شهر است.

به علاوه با توجه به اینکه شیراز یکی از کلان شهرهای ایران بزرگ به شمار می‌رود، قطعاً اجاره خودرو در شیراز برای شرکت ها و سازمان ها نیز یکی از گزینه‌‎های پرکاربرد خواهد بود. شیراز به عنوان یکی از شهرهای تجاری در ایران شناخته می‌شود که از دیرباز به عنوان مقصد سفرهای یک روزه کاری شناخته می‌شده، با اجاره ماشین می‌توانید با زمانبندی مناسب بیش‌ترین استفاده را از سفر خود ببرید و نگران از دست دادن زمان، قرارکاری و یا دیررسیدن نباشید.

اجاره خودرو ارزان در شیراز

اجاره خودرو در شیراز

مرکز اجاره خودروی سپریس، امکان اجاره انواع خودروی ایرانی و داخلی را برای شما عزیزان فراهم آورده است. در این مرکز، میزبانان گرامی انواع مدل‌های مختلف خودروهای داخلی باکیفیت و سرویس شده و دارای بیمه را برای شما عزیزان برای اجاره آماده نموده اند.

دو مزیت اصلی اجاره خودروی ایرانی در شیراز عبارت است از:

اجاره خودرو ارزان در شیراز، طبعاً هزینه معقول‌تر و اقتصادی‌تری نسبت به اجاره خودروهای خارجی و لوکس خواهد داشت. لیست خودروهای ایرانی و اقتصادی موجود و آماده برای اجاره، به شما این امکان را می‌دهد که با صرف هزینه‌ای بسیار مناسب، برای سفرهای روزانه خود به ماشین اجاره ای دسترسی داشته باشید. در این حالت، هزینه‌ای که طی سفر چند روزه خود انجام خواهید داد بسیار کمتر و به صرفه تر از هزینه‌های فراوان مالکیت ماشین، سرویس و تعمیرات و نگهداری آن خواهد بود.

مزیت دوم اجاره خودرو ارزان در شیراز، تعیین محدوده کیلومتر مسافت بیشتر برای خودروهای داخلی خواهد بود. معمولاً خودروهای داخلی، نسبت به خودروهای خارجی به مدت بیشتر و برای استفاده در مسافت طولانی‌تری اجاره داده می‌شوند. این ویژگی برای افرادی که با قصد تفریحی و گردشی به شیراز سفر می‌کنند، عالی خواهد بود.

اجاره ماشین در فرودگاه شیراز

بسیاری از مسافرانی که با مقاصد تفریح، کار و یا بازدید از اقوام به شیراز سفر می‌کنند، قطعاً از دسترسی به امکان اجاره ماشین در فرودگاه شیراز استقبال خواهند کرد. لیستی از ماشین‌های قابل اجاره در شیراز به همراه راننده یا بدون راننده در مرکز سپریس ارائه شده است. بنابراین شما می‌توانید پس از رسیدن به مقصد در فرودگاه شیراز، بدون اینکه مدت زیادی منتظر تاکسی فرودگاه باشید، به راحتی با میزبان خود ارتباط بگیرید و بعد از توافق در ارتباط با امور پرداخت کرایه و تعیین محل ملاقات، خودروی موردنظر خود را تحویل بگیرید.

اجاره ماشین در فرودگاه شیراز، برای میزبانان گرامی نیز فرصت خوبی فراهم کرده است تا با استفاده از خودروی خود، به کسب درآمد خوبی بپردازند. فرودگاه شیراز روزانه مقصد مسافران زیادی است و قطعاً مهمانان از اجاره ماشین در فرودگاه شیراز استقبال خواهند کرد.

اجاره ماشین عروس شیراز

اولین چیزی که با شنیدن نام عروسی به یاد همگی می‌آید، زیبایی بی نظیر ماشین عروس خواهد بود! اما خیلی مهم‌تر از دیزاین گل و تزئینات، مدل خود خودرو است که زیبایی و مسحورکنندگی ماشین عروس را تعیین خواهد کرد.

زوج‌های جوانی که قصد دارند خاطره زیبا و دل انگیزی از عروسی خود برجا بگذارند و در مراسم ازدواج خود حسابی بدرخشند، می‌توانند از امکان اجاره ماشین عروس شیراز در مرکز سپریس بهره ببرند.

برای اجاره خودرو در شیراز و رانندگی، حتماً به نکات زیر توجه داشته باشید:

اجاره خودرو در شیراز

گواهینامه معتبر

قبل از اجاره ماشین در شیراز مطمئن شوید که گواهینامه شما معتبر است. در هر جای ایران که هستید، مطمئن شوید همیشه گواهینامه و مدارک شناسایی خود را به همراه داشته باشید.

اجاره ماشین مناسب

موقعیت شیراز در جنوب کشور این امکان را می دهد تا با اجاره خودرو مناسب به صورت گروهی همراه با خانواده و دوستان خود سفر کنید. شیراز را ببینید و یا به بوشهر و خوزستان در جنوب غرب کشور سفرهای کوتاهی داشته باشید. 

نحوه اجاره ماشین در شیراز

سپریس این شرایط را برای شما فراهم آورده است که با ساخت حساب کاربری به نام خود و پیروی از قوانین مشخص در کمترین زمان ماشین موردنظر خود را برای مدت زمان مشخص در اختیار داشته باشید. با اجاره ماشین در شیراز، شهر شعر و ادب فارسی، به سبک خود و البته با وسیله نقلیه موردنظر خود رفت و آمد کنید.

سوالات متداول

مدارک لازم برای اجاره خودرو در شیراز چیست؟

گواهینامه رانندگی معتبر: که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد؛

کارت اعتباری برای پرداخت هزینه اجاره خودرو و سپرده؛

و مدرک شناسایی معتبرمانند کارت ملی یا شناسنامه.

هزینه اجاره خودرو در شیراز چقدر است؟

به طور کلی بایستی برای اطلاع از هزینه اجاره هر خودرو، به سایت سپریس سر بزنید و لیست خودروهای موجود برای اجاره را بررسی نمایید. با کلیک بر روی پروفایل هر خودرو، این امکان را خواهید داشت که از مشخصات کامل هر خودرو کسب اطلاعات نمایید. طبعاً خودروهای داخلی و ایرانی نسبت به خودروهای خارجی و لوکس، از هزینه اجاره اقتصادی‌تر و پایینتری برخوردار هستند.

 چگونه می توانم خودروی مناسب برای اجاره در شیراز پیدا کنم؟

انتخاب اجاره خودرو در شیراز که مناسب شما و اهداف سفر باشد، به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت. هنگام بررسی لیست خودروهای موجود در مرکز، به عواملی از جمله تعداد مسافران، مقصد (داخل یا خارج شهر)، وضعیت آب و هوا، میزان مسافتی که قصد دارید طی کنید و شرایط خودرو دقت داشته باشید تا تجربه خوبی برای خود و میزبان گرامی رقم بزنید. همچنین اگر سوالی برای شما پیش بیاید و نیاز به راهنمایی داشته باشید، کارشناسان سایت در بخش پشتیبانی آماده خدمت رسانی به شما خواهند بود.

چه نوع خودروهایی در شیراز قابل اجاره هستند؟

خودروهای مرکز سپریس دارای تنوع بالایی بوده و از خودروهای ایرانی تا خودروهای لوکس خارجی متنوع هستند. بسته به مقاصد خود و کاربردی که از خودرو انتظار دارید، می‌توانید نسبت به اجاره خودرویی که متناسب با اهداف شما باشد اقدام نمایید.

سفری دل‌انگیز به شیراز با سپریس

شیراز، شهر گل و بلبل، با باغ‌های دل‌انگیز، عمارت‌های باشکوه و تاریخ غنی، همیشه مقصدی جذاب برای گردشگران بوده است. اگر قصد سفر به شیراز را دارید، پیشنهاد ما اجاره ماشین از سپریس است تا سفری راحت‌تر و خاطره‌انگیزتر را تجربه کنید.

با سپریس می‌توانید از تنوع بالای خودروهای ایرانی و خارجی متناسب با سلیقه و نیاز خود بهره‌مند شوید و به راحتی در شهر جابجا شده و از جاذبه‌های گردشگری مختلف مانند تخت جمشید، حافظیه، سعدیه، باغ ارم و بسیاری دیگر دیدن کنید.

خدمات پشتیبانی 24 ساعته سپریس در تمام طول سفر همراه شما خواهد بود و می‌توانید با خیالی آسوده از رانندگی در شیراز لذت ببرید. همچنین، امکان تحویل و دریافت خودرو در محل مورد نظرتان، سفری راحت‌تر و بدون دغدغه را برایتان فراهم می‌کند. همین امروز به وب‌سایت سپریس مراجعه کنید و با انتخاب خودروی مناسب، سفری خاطره‌انگیز به شیراز را تجربه کنید.

آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس
آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس