تغییر جستجو

اجاره ماشین در اصفهان

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اصفهان، سومین کلان شهر ایران، مهد گنجینه‌های تاریخی و معماری مسحورکننده است و با اجاره خودرو در اصفهان قادر خواهید بود از الطاف و جاذبه‌های این شهر نهایت لذت را ببرید. اصفهان نه تنها مقصد بسیاری از توریست‌های جهان و ایرانگردان است، بلکه ساکنان خود استان اصفهان زیبا نیز علاقه وافری به گشت و گذار و تفریح در شهر دارند. و چه چیزی می‌تواند بیشتر از یک خودروی تمیز و اجاره ای، سفر و تردد شما در این شهر بزرگ را تا حد زیادی آسان و لذتبخش کند؟

اجاره روزانه و ساعتی خودرو در اصفهان

اجاره ماشین در اصفهان

مرکز سپریس با هدف بهبود رفاه تردد برای مسافران سراسر ایران و ساکنان شهر، امکان اجاره روزانه و ساعتی خودرو در اصفهان را فراهم نموده اند.

با کرایه ماشین در اصفهان (با راننده یا بدون راننده) بامقاصد تفریح یا کار، می‌توانید به مقاصد خود رفت و آمد کنید. جاذبه‌های توریستی اصفهان فاصله زیادی از هم دارند؛ شما به راحتی می‌توانید به لطف خدمات رنت خودرو در اصفهان، از مشهورترین جاذبه اصفهان یعنی میدان نقش جهان دیدن کنید، به باغ افسون کننده فین سر بزنید، از جذابیت کاخ چهلستون لذت ببرید و خاطره به یاد ماندنی از مسجد جامع اصفهان برای خود و عزیزانتان بسازید.

رزرو ماشین در اصفهان تنها به گشت شهری خلاصه نمی‌شود. موقعیت اصفهان در مرکز ایران باعث شده تا این استان به مقصدی پرطرفداران برای علاقمندان به کویر شناخته شود. اجاره یک خودروی مناسب برای سافاری در کویر و یا ماشینی برای سفر به شهرها و کویرهای اطراف اصفهان این امکان را به گردشگر می‌دهد تا امکان برنامه‌ریزی برای یک سفر یک روزه یا چند روزه را برای خود داشته باشد.

گستردگی مساحت استان اصفهان، باعث شده است تا رفت و آمد به محل کار و شرکت در جلسات و ایونت‌های رسمی در خیابان‌های پرتردد زحمت زیادی برای صاحبان خودرو به همراه داشته باشد. با اجاره روزانه و یا ساعتی انواع خودروهای دلخواه خارجی و ایرانی در اصفهان، می‌توانید جلوه‌ای شیک داشته باشید و با پرداخت هزینه‌ای معقول، از بهترین خودروهای ارائه شده توسط میزبانان در مرکز سپریس بهره ببرید و متحمل هزینه‌های سنگین نگهداری و تعمیرات خودرو نیز نشوید.

به عنوان یک میزبان، شما این فرصت را دارید که از ماشین خود با اطمینان خاطر کسب درآمد کنید. سلامت ماشین شما با پوشش بیمه‌ای مناسب نیز تضمین شده‌است.

اجاره خودرو ارزان و ایرانی در اصفهان

اجاره ماشین در اصفهان

مزیت بزرگ مرکز سپریس، این است که شما به عنوان مهمان، امکان اجاره خودرو ایرانی در اصفهان را خواهید داشت. خودروهای ایرانی نسبت به گزینه‌های خارجی، انتخاب‌های اقتصادی‌تری به شمار می‌آیند و مبلغ اجاره کمتری دربر خواهند داشت. رنت خودرو ارزان در اصفهان، یک گزینه عالی برای هم وطنانی است که برای ایرانگردی و تفریح، اصفهان را به عنوان مقصد خود برگزیده اند. لیستی از انواع ماشین ایرانی با راننده و بدون راننده، برای اجاره در خدمت شما عزیزان خواهند بود.

با اجاره خودرو ارزان و ایرانی در اصفهان، می‌توانید از انتخاب یک خودروی ایمن دارای بیمه مطمئن باشید.

اجاره ماشین خارجی و لوکس در اصفهان

کرایه ماشین در اصفهان

در این کلان شهر، انتخابی مانند اجاره ماشین خارجی و لوکس در اصفهان جلوه‌ای فوق العاده شیک و متشخص به شما خواهد بخشید! اجاره خودرو لوکس در اصفهان، برای عزیزانی که قصد دارند از خودرو در مراسم‌های تشریفاتی (از جمله جشن‌ها، شرکت در رویدادهای رسمی و همایش‌های کشوری) شرکت داشته باشند، یک گزینه فوق العاده به حساب می‌آید. یکی از مزایای اجاره خودرو لوکس در اصفهان، بی نیاز شدن مهمانان عزیز از هزینه‌های سنگین سرویس و نگهداری ماشین‌های خارجی خواهد بود.

انواع ماشین خارجی و لوکس با هزینه معقول و با محدودیت کیلومتر مشخص برای اجاره موجود هستند.

اجاره ماشین عروس در اصفهان

قطعاً برای هر فردی، روز عروسی زیباترین و به یاد ماندنی‌ترین روز عمر او خواهد بود. اجاره ماشین عروس در اصفهان یکی از محبوب‌ترین و پرتکرارترین موارد اجاره خودرو محسوب می‌شود.

 اگر مایل هستید برای برگزاری جشن عروسی خود یک ماشین عروس لوکس و چشم نواز انتخاب کنید، اجاره ماشین عروس در اصفهان از مرکز سپریس انتخابی عالی برای شما خواهد بود.

امکان اجاره انواع خودروهای خارجی لوکس و داخلی، دارای بیمه کامل توسط میزبانان معتبر و قابل اعتماد برای شما عزیزان فراهم است. اجاره ماشین عروس در اصفهان به صورت روزانه و ساعتی انجام می‌شود.

قیمت اجاره ماشین در اصفهان

هزینه اجاره انواع خودروی داخلی و خارجی در شهر اصفهان، بسته به عوامل متعددی از جمله مدل ماشین، فصل سال، میزان زمان موردنظر برای اجاره، مسافت موردنظر متغیر خواهد بود. به طور کلی، قیمت قیمت اجاره ماشین در اصفهان برای خودروهای مختلف در این شهر را می‌توان در سه دسته تقسیم بندی نمود:

قیمت اجاره خودرو ایرانی در اصفهان: از 250 هزارتومان شروع شده و تا بالای 1 میلیون تومان متغیر خواهد بود.

قیمت اجاره خودروی شاسی بلند در اصفهان: عموماً قیمت اجاره ماشین شاسی بلند از 500 هزارتومان الی 10 میلیون تومان (بسته به نوع خودرو) متغیر است.

قیمت اجاره ماشین‌های لوکس خارجی در اصفهان نیز از 5 میلیون تومان شروع می‌شود و بسته به مدل و سال ساخت ماشین، تا 20 میلیون تومان ادامه دارد.

برای رانندگی در شهر اصفهان توجه به موارد زیر ضروری است:

گواهینامه معتبر

قبل از اجاره ماشین در اصفهان مطمئن شوید که گواهینامه شما دارای اعتبار است، زیرا به هنگام اجاره ماشین نشان دادن کارت شناسایی معتبر و گواهینامه ضروری است. گواهینامه خود را همراه کارت‌ ماشین همیشه با خود داشته باشید.

رانندگی در بافت تاریخی

برای آنکه تجربه بهتری از رانندگی در اصفهان داشته باشید، بهتر است مناطقی که دارای بافت تاریخی هستند و شما قصد ورود به آن‌‌ها را دارید شناسایی کنید و از آنجایی که در برخی موارد توقف ماشین بیش‌تر از زمان حرکت است، پیش‌بینی مکان مناسب برای پارکینگ نیز ضروری است.

نحوه اجاره ماشین در اصفهان

سپریس این شرایط را برای شما فراهم آورده است که با ساخت حساب کاربری به نام خود و پیروی از قوانین مشخص در کمترین زمان ماشین موردنظر خود را برای مدت زمان مشخص در اختیار داشته باشید. با اجاره ماشین در اصفهان، پایتخت شاه عباس صفوی در قرن هفدهم، به سبک خود و البته با وسیله تقلیه انتخابی خود تردد کنید.

سؤالات متداول

قیمت اجاره خودرو در اصفهان چقدر است؟

اجاره خودرو در اصفهان بسته به عواملی مانند مدل خودرو، تایم موردنظر برای اجاره، مسافت و محدودیت کیلومتر، فصل و ماه سال و وضعیت آب و هوا و ترجیح میزبان، از 250 هزارتومان شروع می‌شود و تا 25 میلیون تومان ادامه دارد.


چه مدارکی برای اجاره خودرو در اصفهان لازم است؟

مدارک لازم برای اجاره خودرو در اصفهان به شرح زیر است:

گواهینامه رانندگی معتبرگواهینامه رانندگی باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.

کارت ملی یا شناسنامهکارت ملی یا شناسنامه باید برای شخص متقاضی باشد.

پرداخت پیش پرداختمبلغی به عنوان پیش پرداخت باید به شرکت اجاره خودرو پرداخت شود.

بیمه خودروبیمه خودرو باید به صورت کامل خریداری شود.


چه نکاتی را در هنگام اجاره خودرو در اصفهان باید رعایت کرد؟

در هنگام اجاره خودرو در اصفهان، باید به نکات زیر توجه کنید:

شرایط قرارداد را به دقت مطالعه کنید تا از حقوق و مسئولیت‌‌های خود آگاه شوید.

مشخصات خودرو را بررسی کنید و از عدم وجود هرگونه آسیب یا نقص در خودرو اطمینان حاصل کنید.

در صورت بروز خسارت، سریعاً به شرکت اجاره خودرو اطلاع دهید تا از افزایش هزینه‌‌های احتمالی جلوگیری کنید.

قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنید تا مشمول جریمه‌های نقدی نشوید.

 

آیا می‌توانم خودرو را به خارج از اصفهان ببرم؟

اگر قصد خروج از شهر اصفهان را دارید، حتماً با پشتیبانی سایت و میزبان خودرویی که اجاره نموده اید تماس بگیرید، آنها را در جریان قرار بدهید و کسب اجازه کنید.

 

کلام آخر

 

اصفهان، شهر گنبدهای فیروزه‌ای و پل‌های تاریخی، مقصدی جذاب برای گردشگران و مسافران است. سفر به این شهر زیبا، بدون گشت و گذار در جاذبه‌های تاریخی و طبیعی آن، کامل نخواهد بود. اما اگر به دنبال سفری راحت و بدون دغدغه هستید، اجاره خودرو بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

سپریس، با ارائه طیف گسترده‌ای از خودروهای ایرانی و خارجی، امکان اجاره خودرو در اصفهان را برای شما فراهم کرده است. شما می‌توانید با توجه به سلیقه و بودجه خود، از بین انواع خودروهای سپریس، سفری خاطره‌انگیز و به یاد ماندنی را در اصفهان برای شما رقم خواهد زد.

برای رزرو خودرو مورد علاقه خود، کافی است به وبسایت سپریس مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید. با سپریس، اصفهان را به بهترین شکل ممکن کشف کنید.

آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس
آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس