تغییر جستجو

لیست اجاره ماشین مزدا

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اجاره ماشین مزدا

تاریخچه مزدا

مزدا از معتبرترین شرکت‌های خودروسازی ژاپنی است که در دنیای خودروسازی از برترین برندها شناخته می‌شود. این شرکت در سال ۱۹۲۰ در شهر هیروشیمای ژاپن فعالیت‌های خود را آغاز کرد و با شروع جنگ جهانی دوم برای مدتی اسلحه تولید کرد اما بار دیگر با پایان جنگ تولید محصولات خود را از جمله خودروهای سواری را از سر گرفت. سه چرخه از اولین تولیدات مزدا بود، سپس کامیون‌های سبک رامپر را تولید کرد. با آغاز دهه ۷۰ میلادی مزدا وارد بازار آمریکا شد و مدل‌های خاص این بازار را نیز تولید و عرضه کرد. دو دهه بعدی یعنی ۸۰ و ۹۰ میلادی را، دهه‌های اوج و فرود مزدا می‌توان برشمرد. مزدا ابتدا با تولید مزدا فَمیلیا ۳۲۳ به فروش خوبی دست یافت، سپس شروع به تولید خودروهای الکترونیکی و کامیون‌های گازسوز کرد. اما در سال‌های پایانی دهه ۹۰ دچار بحران شد و به همین دلیل بخشی از سهام خود را به شرکت خودروسازی فورد فروخت که البته این همکاری تا سال ۲۰۰۸ ادامه داشت. امروزه مزدا با همکاری مشترکی که با دیگر شرکت خودروسازی ژاپنی، تویوتا دارد، به تولید محصولات خود ادامه می‌دهد.

مدل‌های مزدا

در دهه ۷۰ میلادی برای اولین بار خودروهای سواری و کامیون‌های مزدا وارد ایران شدند و در میان ایرانیان طرفدارانی پیدا کردند. وانت‌های مزدا مانند مزدا وانت دوکابین در دسته محبوب‌ترین این محصولات قرار دارند. نسل دوم مزدا ۳ به عنوان یکی از سریع‌ترین و ارزان‌ترین خودروهای این کمپانی شناخته می‌شود، تنها کمی پس از عرضه جهانی در سال ۲۰۰۹ وارد بازار ایران شد و به سرعت در میان طرفدارانش محبوبیت یافت. گروه خودروسازی بهمن به عنوان نمایندگی مزدا در ایران، با راه‌اندازی خط تولید و مونتاژ مزدا در سال‌های بعدی دیگر محصولات مزدا را در خط تولید خود آورد. مزدا ۳ هاچ‌بک، مزدا ۳ تیپ ۳ از این محصولات هستند.

نحوه اجاره مزدا در سپریس

سپریس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشین مزدا خود را از میان تمامی مدل‌های موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط میزبان، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما از سوی میزبان، قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید. 

 

chat image