تغییر جستجو

لیست اجاره ماشین با راننده

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

امکان اجاره خودرو با راننده، برای مهمانان عزیز آسایش خیال فراهم می‌کند تا از بابت ایمنی و مسیریابی صحیح، سفری بی دردسر و عدم نگرانی از آسیب دیدن خودروی امانتی، از سفر خود لذت ببرند.

مزایای اجاره خودرو با راننده که نمی‌دانستید!

اجاره ماشین با راننده

اگر قصد گشت و گذار در سفری تفریحی داشته باشید، بخواهید در جلسات کاری حاضر شوید یا همراه گروه خانواده یا دوستان خود به سفر داخل یا خارج شهری بروید، قطعاً به یک خودروی جادار و تر و تمیز نیاز خواهید داشت. البته این مسئله نیز باید درنظر گرفته شود که بسیاری از مهمانان، ممکن است حوصله کافی برای رانندگی در شهرهای شلوغ و پرترافیکی مانند تهران را نداشته باشند. به علاوه اگر به مسیرهای داخل شهری آشنا نباشید رانندگی کار راحتی نخواهد بود.

افزون بر کرایه ماشین با راننده برای سفر، شما می‌توانید برای مراسم‌هایی از جمله جشن عروسی و نامزدی نیز نسبت به اجاره خودرو با راننده اقدام کنید. بسیاری از دامادهای جوان علاقه زیادی دارند که برای شب عروسی خود، یک اتومبیل لوکس اجاره کنند و تصویری زیبا و شیک از خود در یاد مهمانان بر جا بگذارند. اما درعین حال، نشستن پشت فرمان خودروی چند میلیاردی که تجربه ای از رانندگی با آن ندارند می‌تواند استرس آور باشد. اجاره خودرو با راننده برای مراسم عروسی، به زوج جوان این اجازه را می‌دهد تا با خیال راحت، سوار بر ماشین عروس زیبا و لوکس پیوند خود را جشن بگیرند و نگران رانندگی نباشند. طی مسیر در کمال ایمنی و آسایش خیال، قطعاً تجربه زیبایی برای هر زوج جوانی خواهد بود.

رانندگانی که در مرکز اجاره خودروی سپریس آماده خدمت رسانی به مهمانان گرامی هستند، مسئولیت بیمه ماشین را بر عهده خواهند داشت و شما به عنوان مهمان، تنها با ارائه کارت شناسایی، عقد قرارداد با راننده و پرداخت هزینه می‌توانید از خدمات اجاره خودرو با راننده در مرکز سپریس بهره ببرید.

اجاره خودرو با راننده برای سفر

راننده با ماشین در اختیار

در صورتی که قصد دارید به سفرهای چند ساعته یا چند روزه بروید، احتمالاً کرایه ماشین در اختیار یکی از گزینه‌هایی خواهد بود که مدنظر خواهید داشت. چه بخواهید تنها به سفر بروید و چه با همراهان خود به گشت و گذار بپردازید، قطعاٌ می‌دانید سفر با وسیله شخصی چالش‌هایی دربر خواهد داشت؛ امکان دارد طی رانندگی خسته و خواب آلوده شوید، به مسیرها آشنا نباشید و یا نگران کنترل خودرو در جاده‌های خاکی و پر پیچ و خم شوید. خوشبختانه امکان اجاره خودرو با راننده برای سفر در مرکز سپریس، این مشکل را حل کرده است. انواع خودروهای داخلی و خارجی با راننده مجرب و کاربلد در مرکز قابل اجاره هستند. مزیت بزرگ اجاره خودرو با راننده برای سفر، این است که برخی از میزبانان خودرو در سپریس، به عنوان لیدر و راهنمای سفر نیز سرویس رسانی می‌کنند.

از این رو، کرایه ماشین با راننده برای سفرهای جاده ای یک گزینه بسیار عالی و به صرفه خواهد بود. علاوه بر اطمینان از امنیت در رفت و آمد، می‌توانید بدون متحمل شدن هزینه‌های سنگین مالکیت و نگهداری خودروهای سفری (به خصوص خودروهای شاسی بلند و خارجی) از سواری بر این خودروها لذت ببرید و خاطره خوبی از سفر خود داشته باشید.

امکان اجاره خودرو با راننده در مرکز سپریس، برای توریست‌هایی که از سراسر جهان به ایران سفر می‌کنند نیز گزینه مناسبی خواهد بود. میزبانان آراسته و مسلط به زبان انگلیسی می‌توانند برای توریست‌های خارجی نیز نقش راهنما را ایفا نمایند و تجربه خوشی از سفر به ایران برای ایشان رقم بزنند.

اجاره خودرو با راننده تشریفاتی

اجاره ماشین تشریفاتی با راننده

مهمانانی که قصد شرکت در همایش‌های کشوری و بین المللی را داشته و یا خواستار اجاره ماشین با راننده به عنوان اسکورت هستند، می‌توانند از خدمات مرکز سپریس در جهت کرایه ماشین با راننده در اختیار بهره ببرند. در تهران و سایر کلان شهرهای کشور، میزبانان آموزش دیده و مسلط به اصول حرفه ای آداب معاشرت همراه با خودروهای خارجی و لوکس آماده خدمت رسانی هستند.

اگر قصد دارید برای خود یا مهمانانی از ارگان‌های دولتی و یا خصوصی نسبت به اجاره خودرو اقدام کنید، امکان اجاره خودرو با راننده برای شما فراهم است. می‌توانید حداقل دو روز قبل از برگزاری جلسه یا مراسم، میزبان موردنظر و تیم پشتیبانی سایت سپریس را در جریان قرار بدهید و خودروی موردنظر را برای خدمت رسانی در روز مقرر، رزرو کنید.

رزرو ماشین در فرودگاه از جمله پرطرفدارترین موارد اجاره خودرو در ایران و تمام دنیا به شمار می‌آید. مهمانانی که قصد دارند برای سفرهای تفریحی و یا کاری خود از بابت رفت و آمد آسایش خیال داشته باشند و به راحتی به مقصد برسند، می‌توانند از آپشن اجاره خودرو به همراه میزبان بهره ببرند. شما عزیزان می‌توانید در صورت تمایل، نسبت به اجاره خودرو با راننده در فرودگاه تهران و سایر کلان شهرهای کشور اقدام کنید. هماهنگی‌های لازم را با میزبان انجام بدهید تا در ساعت و مکان مقرر، راننده جهت استقبال شما حاضر شود.

قوانین اجاره ساعتی خودرو به همراه راننده

یکی از مزایای اجاره ساعتی خودرو به همراه راننده، این است که کلیه موارد مرتبط با بیمه خودرو و تضمین عدم نقص فنی بر عهده راننده خواهد بود. شما برای اجاره ساعتی خودرو، بایستی با ارائه کارت شناسایی معتبر و مدارک خواسته شده توسط میزبان و عقد قرارداد تحت شرایط و ضوابط مرکز سپریس و مطابق با شرایط قید شده در اطلاعات خودرو (از جمله محدودیت کیلومتر، محدودیت زمان مشخص شده برای اجاره خودرو همراه راننده و هزینه مقرر به ازای هر کیلومتر اضافه) نسبت به توافق با میزبان خود اقدام کنید.  معمولاً برای اجاره خودرو با راننده از مرکز سپریس، ودیعه نقدی به همراه سفته به مبلغ قیمت خودرو نیز از شما درخواست می‌شود و این امر بستگی به میزبان شما خواهد داشت.

اجاره راننده با ماشین در اختیار، بر طبق اجاره تا سقف 10 ساعت تعیین می‌شود. با این اوصاف، سقف زمان اجاره ماشین برای هر خودرو در لیست مرکز سپریس بسته به ترجیح میزبان متفاوت خواهد بود. در صورتی که گزینه اجاره خودرو بین شهری با راننده را درنظر دارید، حتماً با میزبان خود در ارتباط با مقصد، محدودیت کیلومتر و محدودیت زمانی برای رفت و آمد با خودرو صحبت نمایید و به توافق برسید.

اگر مالک خودرو هستید و قصد دارید با اجاره دهی اتومبیل خود به کسب درآمد بپردازید، مرکز سپریس این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا با ساخت حساب کاربری در سایت، خودروی خود را برای اجاره به همراه راننده در لیست ماشین‌های آماده برای خدمت رسانی قرار بدهید. حتماً اطلاعات خودروی خود را به همراه تمامی آپشن‌ها، تصاویر با کیفیت از خودرو، خصوصیات فنی و توضیحات اضافه در سایت وارد نمایید تا مهمانان شما با آسایش خیال، تصمیم بگیرند و شما را به عنوان میزبان خود انتخاب کنند.

 

سؤالات متداول

هزینه اجاره خودرو با راننده چقدر است؟

هزینه اجاره خودرو با راننده بسته به عوامل مختلفی از جمله مدل خودرو، سال ساخت و میزان کارکرد، محدودیت کیلومتر و محدودیت زمانی استفاده از خودرو، ترجیح میزبان و... متغیر خواهد بود. به طور کلی هزینه تعیین شده برای اجاره خودرو با راننده، برای خودروهای ساخت ایران و وطنی در سطح مبالغ اقتصادی و مناسبی تعیین می‌شود. هزینه اجاره خودروهای خارجی و لوکس نیز بسته به مدل خودرو بالاتر خواهد بود.

 

مدارک لازم برای اجاره خودرو با راننده چیست؟

برای اجاره خودرو با راننده، مهمان گرامی باید بالای سن قانونی بوده و حداقل 25 سال داشته باشد. مدارکی که باید برای اجاره خودرو با راننده ارائه بدهید شامل کارت شناسایی معتبر، ودیعه نقدی و سفته (در صورت درخواست میزبان) خواهد بود.

 

نحوه رزرو خودرو با راننده چگونه است؟

سپریس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشین ایده‌آل خود را از میان تمامی خودروهای موجود با بهترین شرایط با راننده اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط میزبان، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما از سوی سپریس قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید.

 

آیا می‌توانم خودرو با راننده را برای مقاصد شخصی اجاره کنم؟

بله، امکان اجاره خودرو با راننده برای انجام سفرهای تفریحی، شرکت در جلسات کاری، اجاره ماشین عروس و سایر مقاصد شخصی وجود دارد. نکته مهم این است که برای اجاره با مقاصد شخصی، حتماً میزبان را در جریان قرار بدهید و درباره شرایط اجاره خودرو به توافق برسید.

کلام آخر

همانطور که در این مقاله گفتیم، اجاره خودرو با راننده مزایای بسیاری دارد. این مزایا شامل راحتی، آسودگی خاطر، صرفه‌جویی در زمان و هزینه و همچنین دسترسی به طیف گسترده‌ای از خودروها می‌شود.

سپریس به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های اجاره خودرو در ایران، خدمات اجاره خودرو با راننده را با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد. ما با در اختیار داشتن ناوگانی از خودروهای لوکس و مدرن، رانندگان مجرب و باتجربه و همچنین خدمات پشتیبانی 24 ساعته، آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان هستیم. برای رزرو خودرو با راننده از سپریس، کافی است به وبسایت ما مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما در سپریس تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا سفری راحت و آسوده را برای شما رقم بزنیم.

آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس
آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس