تغییر جستجو

لیست اجاره ماشین بدون راننده

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اجاره ماشین بدون راننده

اگر عاشق سفر هستید و همیشه با وسایل حمل و نقل عمومی سفر کرده‌اید، اجاره ماشین به شما این امکان را می‌دهد با خیالی راحت تجربه‌ای جدید داشته باشید. اجاره ماشین به طور قابل توجهی هزینه‌های شما را کاهش می‌دهد، سفر راحت‌تری برای شما به ارمغان می‌آورد و اجازه می‌دهد برای چند روز با ماشین ایده‌آل خود در جاده‌های زیبا رانندگی کنید. درواقع اجاره ماشین نه تنها باعث می‌شود تا مهمان با اطمینان خاطر سفر کند و از آن لذت ببرد بلکه باعث می‌شود به سبک و بودجه خود سفر کند. 

همچنین اجاره ماشین در شهرها به شما کمک می‌کند تا در زمان مشخص شده در محل قرار یا ماموریت خود حضور یابید، نگران مشکلات احتمالی تاکسی‌های دربست و رزروی نباشید و به دور از تنش و هیاهو یک روز کاری عالی را سپری کنید. 

اجاره ماشین بدون راننده دارای مزایای زیر است:

با پرداخت هزینه‌ای متناسب با بودجه خود و هدفی که از اجاره ماشین دارید، می‌توانید ماشین ایده‌آل خود را بدون راننده برای چند ساعت تا چند روز در اختیار داشته باشید و از رانندگی با آن لذت ببرید.

اجاره ماشین بدون راننده باعث می‌شود تا هر زمان که خواستید به هر مکانی که دوست دارید سفر کنید، به گشت‌وگذار بپردازید و نگران هزینه‌های جانبی ماشین مانند تعمیر و نگهداری آن برای بلندمدت نباشید.

اجاره ماشین این امکان را به شما می‌دهد که بدون نگرانی برنامه‌ای متناسب زمان خود داشته باشید. زیرا سفر با وسایل حمل‌و‌نقل عمومی همیشه مشکل زمان‌بندی را دارد و بخشی از زمان شما در جابجایی از دست خواهد رفت.

با اجاره ماشین بدون راننده به راحتی می‌توانید برای زمان خود برنامه‌ریزی کنید، به مکان‌های دوردست سفر کنید حتی اگر آشنایی کامل به آن مکان ندارید، با استفاده از اپلیکیشن‌های مسیریاب با اطمینان کامل رانندگی کنید.

نحوه اجاره ماشین بدون راننده

سپریس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشین ایده‌آل خود را از میان تمامی خودروهای موجود با بهترین شرایط بدون راننده اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است پس از قبول یا رد درخواست شما توسط میزبان، سپریس، از طریق پیامک آن را به شما اطلاع می‌دهد. درصورت قبول درخواست شما از سوی سپریس قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید.