تغییر جستجو

لیست اجاره خودرو بدون راننده در اهواز

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اجاره ماشین در اهواز

اهواز مرکز استان خوزستان، از بزرگ‌ترین کلان‌شهرهای ایران و همچنین از بزرگ‌ترین مراکز تولیدکننده نفت و فولاد خام است. کارون پرآب‌ترین و بزرگ‌ترین رودخانه ایران است که از میان شهر می‌گذرد و آب آشامیدنی شهر از این رود نیز تامین می‌شود. برای تردد در شهر وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس و تاکسی در مناطق هشت‌گانه شهر تبیعه شده ‌است اما اگر تصمیم دارید این شهر را به روش خود بگردید، اجاره ماشین راهکار مناسبی برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه است. اجاره ماشین برای یک سفر یک روزه به شوش و شوشتر هم بسیار مناسب است، شوش در فاصله ۱۲۰ کیلومتری اهواز و شوشتر در فاصله ۹۶ کیلومتری اهواز واقع شده‌است. همچنین با یک زمانبندی مناسب می‌توانید بخشی از زمان خود را به بازدید از بزرگ‌ترین زیگورات ایران، چغازنبیل، درنزدیکی هفت تپه اختصاص دهید.

اجاره ماشین به عنوان مهمان به شما این امکان را می‌دهد که بدون پرداخت هزینه‌های بالای نگهداری و تعمیر ماشین، ماشین مورد نظر خود را برای مدتی معین در اختیار داشته‌ باشید. در زمان اجاره ماشین کافی است از قوانین راهنمایی و رانندگی پیروی کنید تا سفری سالم داشته باشید. اما به عنوان میزبان، شما این فرصت را دارید که از ماشین خود با اطمینان خاطر کسب درآمد کنید و البته سلامت ماشین شما با پوشش بیمه‌ای مناسب تضمین شده‌است.

برای رانندگی در شهر اهواز توجه به موارد زیر ضروری است:

گواهینامه معتبر

قبل از اجاره ماشین در اهواز مطمئن شوید که گواهینامه شما دارای اعتبار است، زیرا به هنگام اجاره ماشین نشان دادن کارت شناسایی معتبر و گواهینامه ضروری است. گواهینامه خود را همراه کارت‌های ماشین همیشه با خود داشته باشید.

تقسیمات بافت شهری

بهواسطه وجود رودخانه کارون، شهر اهواز به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم شده‌است. در قسمت غربی شهر محلات مسکونی پرجمعیت و نوساز واقع شده و در قسمت شرقی شهر بازار و مراکز اقتصادی واقع شده‌است. برای ورود به هریک از این مناطق، لازم است زمان اوج ترافیک، موقعیت و راه‌های دسترسی به آن را بررسی کنید. همچنین میزان تردد در بافت قدیمی شهر، در زمان فصل سفر به این شهر بیش از مواقع عادی است. 

نحوه اجاره ماشین در اهواز

سپریس این شرایط را برای شما فراهم آورده است که با ایجاد حساب کاربری به نام خود و پیروی از قوانین مشخص در کمترین زمان ماشین موردنظر خود را برای مدت زمان مشخص در اختیار داشته باشید. با اجاره ماشین در اهواز، شهر پل‌ها، به سبک خود و البته با وسیله تقلیه انتخابی خود تردد کنید.