تغییر جستجو

لیست کرایه خودرو در رامسر

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اجاره ماشین در رامسر

اگر اهل سفر باشید، حداقل یک‌بار به رامسر سفر کرده‌اید، شهری که می‌توان آن را معروف‌ترین شهر شمال ایران دانست. رامسر که در دامنه‌های جنگلی رشته کوه البرز واقع شده، این امکان را به شما می‌دهد تا در یک گشت یک روزه بتوانید از دامنه‌ها‌ی جنگلی البرز به سواحل زیبای دریای خزر برسید. موقعیت رامسر در استان مازندران باعث شده تا با اجاره ماشین بتوانید از مناطق اطراف رامسر چون ییلاق جواهرده، جنگل‌های دال‌خانی، یا قلعه مارکوه بازدید کنید. همچنین می‌توانید با اجاره ماشین از دیدن شهر رامسر نیز لذت ببرید، تله کابین رامسر، درکنار کاخ سلطنتی و باغ ایرانی رامسر و کاخ مرمر از جاذبه‌های این شهر همیشه زنده هستند.

اجاره ماشین به عنوان مهمان به شما این امکان را می‌دهد که بدون پرداخت هزینه‌های بالای نگهداری و تعمیر ماشین، ماشین مورد نظر خود را برای مدتی معین در اختیار داشته باشید. در زمان اجاره ماشین کافی است از قوانین راهنمایی و رانندگی پیروی کنید تا سفری سالم داشته باشید. اما به عنوان میزبان، شما این فرصت را دارید که از ماشین خود با اطمینان خاطر کسب درآمد کنید و البته سلامت ماشین شما با پوشش بیمه‌ای مناسب تضمین شده‌است.

برای رانندگی در شهر رامسر توجه به موارد زیر ضروری است:

گواهینامه معتبر

قبل از اجاره ماشین در رامسر مطمئن شوید که گواهینامه شما دارای اعتبار است، زیرا به هنگام اجاره ماشین نشان دادن کارت شناسایی معتبر و گواهینامه ضروری است. گواهینامه خود را همراه کارتهای ماشین همیشه با خود داشته باشید.

رانندگی در هوای بارانی

میزان بارش باران در رامسر مانند سایر شهرهای شمالی قابل توجه است، بنابراین همیشه آماده رانندگی در هوای بارانی و مه‌آلود این شهر باشید. اگر برنامه سفر شما به شکلی است که در زمان بارش باران در شهر هستید، خودرویی را اجاره کنید که از اطمینان و ایمنی بالایی برای رانندگی در هوای بارانی برخوردار باشد. 

اجاره خودرو مناسب

از آنجایی که رامسر به عنوان یکی از شهرهای گردشگرپذیر شناخته می‌شود و وجود تله‌کابین رامسر آن را تبدیل به مقصدی تفریحی کرده است، می‌توانید با اجاره یک خودروی مناسب به صورت گروهی سفر کنید، و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

نحوه اجاره ماشین در رامسر

سپریس این شرایط را برای شما فراهم آورده است که با ساخت حساب کاربری به نام خود و پیروی از قوانین مشخص در کمترین زمان ماشین موردنظر خود را برای مدت زمان مشخص در اختیار داشته باشید. با اجاره ماشین در رامسر، غربی‌ترین شهر استان مازندران، به سبک خود و البته با وسیله تقلیه انتخابی خود تردد کنید.