تغییر جستجو

لیست قیمت اجاره و کرایه خودرو در یزد

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اجاره ماشین در یزد

یزد که به عنوان دومین شهر خشتی جهان شناخته می‌شود، در سال ۲۰۱۷ تمام بافت تاریخی شهر به صورت رسمی در لیست یونسکو ثبت شد و امروزه به عنوان یک جاذبه ارزشمند جهانی شناخته می‌شود. یزد که آثار کهنی را در خود جای داده است از جمله یکی از زیباترین باغ‌های ایرانی ثبت یونسکو، باغ دولت‌آباد، از مقصدهای فرهنگی ارزشمند برای گردشگران داخلی و خارجی شناخته می‌شود. 

دسترسی به یزد با کمک اتوبوس، قطار و هواپیما به راحتی امکانپذیر است و برای گشت شهری و یا دیدن جاذبه‌های اطراف شهر، اجاره ماشین گزینه مناسبی است. اکثر جاذبه‌های تاریخی در مرکز شهر واقع شده‌اند، اما برای دیدن باغ دولت آباد و تپه‌های خاموشی نیاز به اجاره ماشین است، از طرفی شهرهای کویری عقدا، خرانق و میبد در شمال یزد، تفت، مهریز، سریزد و ابرکوه در جنوب این شهر واقع شده‌اند و با داشتن جاذبه‌های طبیعی چون کویر و سرو ابرکوه و همچنین جاذبه‌های فرهنگی به عنوان مقصدهای مناسبی برای یک گشت یک روزه یا چند روزه شناخته می‌شوند. بنابراین اجاره ماشین به شما این امکان را می‌دهد که برنامه سفر خود را باتوجه به زمانبندی‌های خود و نه وسایل حمل و نقل عمومی تنظیم کنید.

همچنین اگر شما برای یک سفر کاری یا ماموریت به یزد سفر کنید، اجاره ماشین به شما این امکان را می‌دهد با زمانبندی مناسب بیش‌ترین استفاده را از سفر خود ببرید و نگران از دست دادن زمان، قرارکاری و یا دیررسیدن نباشید.

اجاره ماشین به عنوان مهمان به شما این امکان را می‌دهد که بدون پرداخت هزینه‌های بالا نگهداری و تعمیر ماشین، ماشین مورد نظر خود را برای مدتی معین در اختیار داشته باشید. در زمان اجاره ماشین کافی است از قوانین راهنمایی و رانندگی پیروی کنید تا سفری سالم داشته باشید. اما به عنوان میزبان، شما این فرصت را دارید که از ماشین خود با اطمینان خاطر کسب درآمد کنید و البته سلامت ماشین شما با پوشش بیمه‌ای مناسب تضمین شده‌است.

برای رانندگی در شهر یزد توجه به موارد زیر ضروری است:

گواهینامه معتبر

قبل از اجاره ماشین در یزد مطمئن شوید که گواهینامه شما دارای اعتبار است، زیرا به هنگام اجاره ماشین نشان دادن کارت شناسایی معتبر و گواهینامه ضروری است. گواهینامه خود را همراه کارت‌های ماشین همیشه با خود داشته باشید.

رانندگی در بافت تاریخی

بافت تاریخی یزد که از قدمت بالایی برخوردار است نیازمند توجه بیش‌تری از سوی رانندگان برای حفظ آن است. اگر قصد بازدید از مناطق قدیمی شهر را دارید، خودروی خود را در فاصله مناسبی پارک کنید و بدون خودرو وارد بافت قدیمی شهر شوید. حفظ بافت تاریخی و آثار طبیعی و فرهنگی وظیفه همگان است.

نحوه اجاره ماشین  در یزد

سپریس این شرایط را برای شما فراهم آورده است که با ساخت حساب کاربری به نام خود و پیروی از قوانین مشخص در کمترین زمان ماشین موردنظر خود را برای مدت زمان مشخص در اختیار داشته باشید. با اجاره ماشین در یزد، شهر بادگیرها و قنات ایرانی، به سبک خود و البته با وسیله تقلیه انتخابی خود تردد کنید.