تغییر جستجو

اجاره ماشین در یزد

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

یکی از امکاناتی که در راستای فراهم آوری آسایش هرچه تمام‌تر برای شما عزیزان و مهمانان گرانقدر علاقمند به تاریخ و فرهنگ ایران ایجاد شده، امکان اجاره خودرو در یزد است. یزد، استانی با قدمتی حیرت انگیز و ترکیبی مسحور کننده از آثار تاریخی، فرهنگی و جاذبه‌های طبیعی، مقصد بسیاری از توریست‌ها و ایرانگردان به شمار می‌رود. سالانه مهمانان فراوانی از سراسر ایران و همچنین از گوشه و کنار جهان، از این نگین زیبای ایران بازدید به عمل می‌آورند. مرکز سپریس امکان اجاره خودرو در محیطی امن با پشتیبانی همه جانبه را برای هم وطنان فراهم آورده است؛ چه میزبانی باشید که قصد دارید از خودروی خود کسب درآمد نمایید و چه مهمانی که از گزینه هوشمندانه اجاره خودرو بهره می‌برید تا خاطراتی به یاد ماندنی خلق کنید.

اجاره ماشین در یزد

استان یزد به عنوان دومین شهر خشتی در جهان شناخته می‌شود. سازمان یونسکو در سال 2017، کل بافت تاریخی شهر را تحت عنوان میراث فرهنگی به ثبت جهانی رساند. همین امر کافیست تا مهمانان و گردشگران علاقمند را از سراسر جهان به این استان زیبا دعوت کند. جاذبه‌هایی از جمله مجموعه امیرچخماق متعلق به دوران تیموری، مسجد جامع یزد، کاروانسرای 400 ساله زین الدین، هشت باغ دولت آباد، خانه لاری‌ها، برج خاموشان و روستای خرانق خارق العاده و هزارساله در یزد، تنها بخشی از مجموعه غنی و افتخاربرانگیز تاریخ و تمدن این مرز و بوم به شمار می‌آیند.

با این اوصاف، کاملاً منطقی و به صرفه خواهد بود که گزینه ماشین اجاره ای یزد جهت انجام سفری چند روزه برای بازدید از اماکن و سایت‌های تاریخی و جاذبه‎‌های طبیعی یزد، انتخابی عالی باشد. افزون بر آن، برای عاشقان کویر و شب‌های ستاره باران نیز امکان اجاره انواع خودروهای آفرود، مقاوم و قدرتمند فراهم است. چه همراه خانواده یا گروه دوستان باشید و چه تنها سفر کنید، مرکز سپریس امکان اجاره خودرو را برای شما ایجاد کرده است تا از بازدید خود نهایت لذت را ببرید.

همچنین اگر برای یک سفر کاری یا ماموریت به یزد سفر کرده اید، اجاره خودرو یزد به شما این امکان را می‌دهد با زمانبندی مناسب بیش‌ترین استفاده را از سفر خود ببرید و نگران از دست دادن زمان، قرارکاری و یا دیررسیدن نباشید.

یکی از بزرگترین مزایای اجاره خودرو در یزد، امکان اجاره خودرو به همراه راننده است. با استفاده از این گزینه می‌توانید به همراه یک راننده کاربلد و کاملاً آشنا به مسیر، به سفر داخل یا خارج شهری خود بپردازید و نگران سر وقت رسیدن یا گم کردن مسیر نباشید.

اجاره خودرو روزانه در یزد

اجاره ماشین یزد با مقاصد بسیار متنوعی قابل انجام است. چه مسافر باشید و به قصد تفریح و گشت گذار بخواهید به گزینه کرایه خودرو در یزد فکر کنید، یا ساکن یزد بوده و قصد داشته باشید برای شرکت در مراسمی رسمی و تشریفاتی و به خصوص مجالس و همایش‌ها یا عروسی نسبت به اجاره خودرو اقدام کنید، مرکز سپریس بهترین گزینه برای شماست.

اجاره خودرو روزانه در یزد می‌تواند به صورت ساعتی و یا بر اساس تعداد روز و طی توافق با میزبان انجام شود. این امر برای مسافران عزیزی که قصد داشته باشند طی یک الی چند روز به سفرهای داخل شهری یا خارج شهری بپردازند و از جاذبه‌های استان دیدن کنند عالی خواهد بود. در صورتی که قصد خروج از یزد را داشته باشید نیز حتماً با میزبان خود این امر را در میان بگذارید.

کرایه ماشین ساعتی در یزد

میزبانان امکان اجاره انواع خودروهای ارزان وطنی و خارجی و لوکس در یزد، امکان کرایه خودروهای بیمه شده با سرویس کامل را برای علاقمندان به اجاره ماشین در یزد فراهم نموده اند. اگر می‌خواهید برای شرکت در همایش کاری و جلسات تشریفاتی خودروی مناسب و لوکسی در اختیار داشته باشید، حتماً گزینه کرایه ماشین ساعتی در یزد را درنظر بگیرید. با مراجعه به لیست خودروهای ارائه شده در سایت سپریس و بررسی پروفایل خودروهای مختلف، می‌توانید مقایسه ای بین شرایط اجاره خودرو در یزد انجام بدهید و پس از سنجش قیمت‌ها و محدودیت‌های زمانی و محدودیت کیلومتر نسبت به توافق با میزبان خود اقدام کنید.

اجاره ماشین عروس در یزد

زوج‌های جوان خوش سلیقه حتماً در حین برنامه ریزی برای برگزاری زیباترین مراسم عمر خود، به گزینه اجاره ماشین عروس در یزد فکر خواهند کرد! در صورت تمایل، می‌توانید از میان خودروهای آراسته ایرانی و خارجی مرکز سپریس، خودروی مناسب برای مراسم عروسی خود را پیدا کنید. هزینه اجاره ماشین عروس در یزد بسته به مدل، سال ساخت، شرایط میزبان، تعداد ساعات اجاره و محدودیت کیلومتر متغیر خواهد بود.

برای رانندگی در شهر یزد توجه به موارد زیر ضروری است:

گواهینامه معتبر

قبل از اجاره خودرو در استان یزد حتما مطمئن شوید که گواهینامه شما دارای اعتبار است، زیرا به هنگام اجاره ماشین نشان دادن کارت شناسایی معتبر و گواهینامه ضروری خواهد بود. گواهینامه خود را همراه کارت‌های ماشین همیشه با خود داشته باشید.

رانندگی در بافت تاریخی

بافت تاریخی یزد که از قدمت بالایی برخوردار است نیازمند توجه بیش‌تری از سوی رانندگان برای حفظ آن است. اگر قصد بازدید از مناطق قدیمی شهر را دارید، خودروی خود را در فاصله مناسبی پارک کنید و بدون خودرو وارد بافت قدیمی شهر شوید. حفظ بافت تاریخی و آثار طبیعی و فرهنگی وظیفه همگان است.

اجاره خودرو بدون راننده در یزد

سپریس این شرایط را برای شما فراهم آورده است که با ساخت حساب کاربری به نام خود و پیروی از قوانین مشخص در کمترین زمان ماشین موردنظر خود را برای مدت زمان مشخص در اختیار داشته باشید. با اجاره ماشین در یزد، شهر بادگیرها و قنات ایرانی، به سبک خود و البته با وسیله تقلیه انتخابی خود تردد کنید.

سؤالات متداول

چگونه می توانم خودروی اجاره ای را در یزد رزرو کنم؟

برای رزرو خودروی اجاره ای در یزد از مرکز سپریس مراحل زیر را دنبال کنید:

سپریس به عنوان موسسه کرایه اتومبیل در یزد امکان رزرو آنلاین خودرو را برای شما فراهم آورده است.

به صفحه مربوط به اجاره خودرو در یزد در سایت سپریس مراجعه نمایید و در بخش جستجو استان مورد نظر خود را تایپ کنید.

نوع خودرو، مدت اجاره، و تاریخ و زمان تحویل و استرداد خودرو را انتخاب کنید.

اطلاعات شخصی و مدارک لازم را ارائه دهید و با میزبان خود هماهنگی‌های لازم را به انجام برسانید.

پرداخت را انجام دهید و خودرو را تحویل بگیرید.

قیمت اجاره ماشین در یزد چقدر است؟

قیمت اجاره خودرو در یزد بستگی به عوامل زیادی دارد. مهمترین آنها شامل مدل خودرو (ایرانی یا خارجی و لوکس یا اقتصادی)، سال ساخت خودرو، وضعیت بیمه و سرویس، زمان سال، محدودیت کیلومتر، زمان موردنیاز شما برای اجاره و ترجیحات میزبان خواهند بود. به طور کلی هزینه اجاره خودرو در یزد برای ماشین‌های وطنی ایرانی از مبلغ معقول و اقتصادی شروع می‌شود. طبیعی است که  هزینه اجاره برای خودروهای خارجی و لوکس، بالاتر خواهد بود.

در صورت بروز نقص فنی برای خودروی اجاره ای در یزد چه کاری باید انجام دهم؟

در صورت بروز نقص فنی برای خودروی اجاره ای در یزد، خودرو را در محل امنی متوقف کنید. خودرو را خاموش و قفل کنید و با شماره مرکز پشتیبانی کارشناسان سپریس تماس بگیرید. بعد از ارائه اطلاعات مربوط به نقص فنی، مرکز سپریس اقدام‌های لازم برای بررسی خودرو را انجام خواهد داد.

اگر نتوانم خودرو را به موقع در یزد بازگردانم چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر شما نتوانید پس از اجاره خودرو در یزد به موقع آن را بازگردانید، مرکز سپریس جریمه ای را از شما دریافت خواهد کرد. این جریمه معمولاً بر اساس فاکتورهایی مانند نوع خودرو، مدت زمان تاخیر، مسافت طی شده حین تاخیر و زمان روز بستگی دارد.
 

آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس
آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس