تغییر جستجو

لیست اجاره ماشین سراتو

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

تاریخچه سراتو

کیا سراتو یکی از پرفروش‌ترین محصولات کمپانی خودروسازی کیا موتورز است، که از  سال ۲۰۰۳ تا به امروز در دو مدل سدان و کوپه‌ای تولید می‌شود. کیاموتورز از سال ۲۰۱۶ تولید مدل کوپه را متوقف کرد و ماشین‌هایی با تیپ بدنه‌های سدان و هاچبک به بازارهای جهانی عرضه کرد، خودروهایی که به دلیل قیمت مناسب و سطح آپشن‌های رضایت‌بخش مورد تحسین کارشناسان هستند. 

کیا سراتو از جمله محصولاتی است که با تعییرات چشمگیری در چند نسل مختلف وارد بازارهای جهانی شده‌است، در ایران نیز خط تولید سراتو توسط کمپانی خودروسازی سایپا راه‌اندازی شد. اما آنقدر این روند طولانی شد که سراتوی نسل دوم از رده خارج شد و سراتوی نسل سوم جایگزین آن شد. با این وجود سایپا خودروی نسل دوم را که خودرویی از رده خارج شده بود، تولید و به بازار عرضه کرد. شرکت خودروسازی اطلس خودرو نیز که نمایندگی رسمی کیاموتورز در ایران را دارد، نسل سوم این خودرو را در اختیار خریدار ایرانی قرار می‌دهد.

 

نقاط قوت و ضعف سراتو کیا در ایران و بازارهای جهانی

با این که سراتو خودرویی با کیفیت محسوب می‌شود اما سایپا برای کم‌کردن هزینه‌های تولید در برخی از قسمت‌های آن تغییراتی بوجود آورد که باعث افت کیفیت این ماشین محبوب شد. استفاده از روکش پارچه‌ای و بی‌کیفیت، حذف آینه‌های برقی و سانروف و همچنین رنگ سراتوهای سایپا به نسبت خودروهای وارداتی از کیفیت پایین‌تری برخوردار است. در کنار معایبی که به آن اشاره شد سراتو ماشینی جذاب از لحاظ ظاهری است و درمیان نسل جوان طرفداران زیادی دارد، همچنین این ماشین فضای خوبی برای پلاک خودرو دارد و با در نظر گرفتن این قسمت، در بالا و نزدیک به چراغ‌های عقب، ترکیب خوبی پدید آورده است. جالب توجه است که تمامی مدل‌های سراتو، با توجه به حجم موتور کمتر از ۲.۵ لیتر و مصرف سوخت کمتر از ۱۰ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر، انتخاب خوبی برای رانندگی با مصرف سوخت پایین است.

نحوه اجاره سراتو درسپریس

سپریس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشین سراتو را از میان تمامی ماشین‌های موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط میزبان، سپریس، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما از سوی سپریس قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید. 

chat image