تغییر جستجو

اجاره ماشین هیوندای

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اجاره ماشین هیوندای

تاریخچه هیوندای

شرکت خودروسازی کره‌ای هیوندا در سال ۱۹۶۷ توسط چانگ‌جو یانگ تاسیس شد و با حمایت‌های دولتی به عنوان بزرگ‌ترین شرکت‌ زنجیره‌ای کره‌جنوبی معرفی شد. شرکت هیوندا درواقع بخشی از گروه خودرویی هیوندا-کیا، بزرگ‌ترین گروه خودروسازی کره جنوبی است که دفتر مرکزی آن در سئول واقع است. در دهه ۷۰ میلادی هیوندای برای نخستین بار صادراتش را به اکوادور و اروپای غربی آغاز کرد و سپس در دهه ۸۰ میلادی خودروهایش را به آمریکا صادر کرد و خودروی اکسل هیوندای لقب پرفروش‌ترین محصول را در جهان بدست آورد. دهه ۹۰ میلادی را می‌توان دوران شکوفایی هیوندا برشمرد، هیوندا برای نخستین بار خودروهای کوپه را وارد بازار کرد و سانتافه لقب امن‌ترین خودوری جهان را از آن خود کرد. امروزه هیوندای به عنوان پنجمین قطب خودروسازی جهان شناخته می‌شود و دارای یکی از گسترده‌ترین پایگاه‌های تولید و مرکزهای تحقیق و گسترش از میان شرکت‌های خودروسای جهان در خارج از کشور خود است.

این شرکت خودروسازی سالانه بالغ بر ۱.۶ میلیون ماشین تولید می‌کند و محصولات خود را از طریق ۶ هزار مرکز فروش و نمایندگی رسمی، که در ۱۹۳ کشور جهان مستقر هستند، عرضه می‌کند.

مدل‌های هیوندای

با وجود برندهای خودروی محدودی که در ایران موجود هستند و قیمت بالای محصولات این شرکت‌های خودروسازی، هیوندای دارای طرفداران پروپاقرصی است. سانتافه، النترا و سوناتا از جمله ماشین‌هایی هستند که به صورت محدود در اوایل دهه ۹۰ میلادی وارد ایران شدند و سپس کرمان خودرو در همکاری با هیوندای خط تولید آن را در ایران راه‌اندازی کرد و محصولات این شرکت را یا مونتاژ یا وارد کشور کرد. هیوندا آی ۲۰، آزرا و توسان از دیگر محصولات هیوندای هستند که باوجود قیمت بالا همچنان در بازار خودرو خرید و فروش می شود و طرفداران خاص خود را دارد.

نحوه اجاره هیوندای در سپریس

سپریس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشین هیوندا موردنظر خود را از میان تمامی مدلهای موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط میزبان، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما از سوی سپریس قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید.