تغییر جستجو

لیست اجاره ماشین کیا

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

تاریخچه کیا موتورز

کیا موتورز در سال ۱۹۴۴ در شهر سئول تاسیس شد و امروزه به عنوان بزرگترین و قدیمی‌ترین تولیدکننده خودرو در کره جنوبی شناخته می‌شود. شرکت هیوندا نیز با داشتن نیمی از سهام این شرکت، بزرگترین سهامدار آن به شمار می آید. 

کیاموتورز در آغاز فعالیت موتورسیکلت‌های کوچک تحت نظر هوندا تولید می‌کرد، اما در دهه ۱۹۷۰ میلادی با تاسیس اولین کارخانه مونتاژ یکپارچه خودرو، شروع به تولید خودروهای بریسا (Brisa)  کرد. با آغاز قرن ۲۱ میلادی کیاموتورز وارد مسابقه‌های اتومبیل‌رانی شد و با وارد کردن خودروهای مخصوص رالی موفقیت‌های چشمگیری بدست آورد. کیا موتورز علاوه بر تولید خودرو، ماشین‌های خارجی مختلفی از جمله پژو ۶۰۴ را مونتاژ و به بازار عرضه کرده‌است. 

کیا موتورز را از جمله شرکت‌های موفق خودروسازی می‌توان دانست که به خوبی بازار صادرات خود را توسعه داده است و با داشتن کارخانه در کشورهای مختلفی از جمله آمریکا، اسلواکی، ویتنام و چین، در سال ۲۰۰۵ توانست ۵ میلیون خودرو به سرتاسر جهان صادر کرد. کیاموتورز در ایران نیز توسط اطلس خودرو که نمایندگی رسمی آن است، بفروش می‌رسد.

مدل‌های کیا موتورز

از معروف‌ترین مدل‌های کیاموتورز در ایران می‌توان به کیا اپتیما، کیا سراتو، کیا موهاوی و کیا سورنتو اشاره کرد. کیا اپتیما ماشینی با اندازه متوسط که در چند سری تولید و به بازار عرضه شده است. آنچه کیا اپتیما را برای طرفداران آن جذاب کرده، جذابیت ظاهری و سرعت آن است. کیا سراتو را نیز می‌توان از محبوب‌ترین ماشین‌های کیا موتورز به شمار آورد که یکی از دلایل محبوبیت آن، وجود اهرم تعویض دنده در پشت فرمان است که حس یک رانندگی اسپرت را به راننده القا می‌کند. کیا موهاوی اما ماشینی شاسی بلند از خانواده کیا موتورز است که راننده به محض سوار شدن بر آن با زاویه دید عالی روبرو است و هیچ نقطه کوری برایش باقی نمی‌ ماند و در نهایت کیا سورنتو که یک ماشین شاسی بلند بزرگ در این خانواده محسوب می‌شود که دارای قابلیت آفرود است. 

نحوه اجاره کیا موتورز در سپریس

سپریس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشین کیا موتورز خود را از میان تمامی مدل‌های موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط میزبان، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما از سوی سپریس قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید.