تغییر جستجو

لیست اجاره خودرو در رشت بدون راننده

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اجاره ماشین در رشت

رشت پرجمعیت‌ترین شهر شمال ایران در حاشیه دریای خزر است و بزرگ‌ترین سکونتگاه سواحل جنوبی ایران نیز محسوب می‌شود. رشت به دلیل داشتن آب و هوای معتدل و شبه مدیترانه‌ای از جمله مقصدهای پرطرفدار در میان ایرانیان است. علاوه بر وسایل حمل و نقل عمومی چون اتوبوس و هواپیما، برای گردش یک روزه در رشت اجاره ماشین گرینه‌ی مناسبی می‌تواند باشد. با اجاره خودرو در رشت می‌توانید لذت رانندگی در سواحل شمالی ایران را تجربه کنید، به روستای پلکانی ماسوله سفر کنید، به داماش بروید و سوسن چلچراغ را ببینید، به ییلاق‌های ماسال و دیلمان سفر کنید و در زیبایی‌های جنگل گیسوم غرق شوید.

اجاره ماشین به عنوان مهمان به شما این امکان را می‌دهد که بدون پرداخت هزینه‌های بالای نگهداری و تعمیر ماشین، ماشین مورد نظر خود را برای مدتی معین در اختیار داشته باشید. در زمان اجاره ماشین کافی است از قوانین راهنمایی و رانندگی پیروی کنید تا سفری سالم داشته باشید. اما به عنوان میزبان، شما این فرصت را دارید که از ماشین خود با اطمینان خاطر کسب درآمد کنید و البته سلامت ماشین شما با پوشش بیمه‌ای مناسب تضمین شده‌ است.

برای رانندگی در شهر رشت توجه به موارد زیر ضروری است:

گواهینامه معتبر

قبل از اجاره ماشین در رشت مطمئن شوید که گواهینامه شما دارای اعتبار است، زیرا به هنگام اجاره ماشین نشان دادن کارت شناسایی معتبر و گواهینامه ضروری است. گواهینامه خود را همراه کارت‌های ماشین همیشه با خود داشته باشید.

رانندگی در هوای بارانی

از آنجایی که میزان بارندگی در رشت بالا است و جز شهرهای پرباران در ایران محسوب می‌شود، علاوه بر مهارت در رانندگی، لازم است سرعت خود را به میزان مجاز کاهش دهید، فاصله قانونی را با ماشین جلویی حفظ کنید و بین خطوط رانندگی کنید تا ایمنی سفر شما و سایرین تامین شود. 

اجاره خودرو مناسب

با اینکه اجاره هر نوع ماشینی در شهر رشت امکانپذیر است، اما اگر قصد سفر به مناطق پرباران در استان گیلان در فصل سرد را دارید، ماشینی را اجاره کنید که از لحاظ ایمنی مطمئن باشد. مهم‌ترین مسئله داشتن چراغ‌های مه‌شکن سالم است که به دلیل داشتن شعاع نور کوتاه، مسیر روبروی خودروی شما را روشن می‌کند. برخی از ماشین ها دارای چراغ مه‌شکن در عقب و جلوی خود هستند.

نحوه اجاره ماشین در رشت

سپریس این شرایط را برای شما فراهم آورده است که با ساخت حساب کاربری به نام خود و پیروی از قوانین مشخص در کمترین زمان ماشین موردنظر خود را برای مدت زمان مشخص در اختیار داشته باشید. با اجاره ماشین در رشت، شهر باران، به سبک خود و البته با وسیله نقلیه انتخابی خود تردد کنید.