تغییر جستجو

اجاره ون + قیمت

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اجاره ماشین ون

نگاهی بر پیشنه ون

ون خودرویی است که برای سفر گروهی، باربری و یا جابجایی اثاثیه طراحی شده است. ون دارای ابعاد، قدرت موتور و اشکال مختلف است و آن را تبدیل به خودرویی مخصوص تشریفات نیز تبدیل کرده است. شرکت خودروسازی رنو برای برآورد کردن نیازهای مشتریان خود، حدود ۱۰۰ سال پیش خودروهای ون را طراحی و تولید کرد. ون در دسته خودروهای محبوب از لحاظ عملکرد و مشخصات فنی است. در واقع، رنو در راستای کمک به بازگشت زندگی تجار و بازرگانان پس از جنگ جهانی دوم، این خودرو را تولید کرد و به احیای شرایط اقتصادی فرانسه پس از جنگ جهانی دوم کمک به‌سزایی کرد.

ون در ایران

مدل‌های مختلفی از ون در ایران موجود است و در راستای سفرهای گروهی از آن‌ها استفاده می‌شود. مدل‌های قدیمی‌تر ون به عنوان تاکسی‌های مسافربری استفاده می‌شوند که باتوجه به اینکه تعداد بیش‌تری مسافر جابه جا می‌کنند، مسافر هزینه کم‎تری را به عنوان کرایه پرداخت می‌کند. از ون‌های مدل بالاتر در هتل‌ها و آژانس‌های مسافرتی برای جابه‌جایی گردشگران داخلی و خارجی استفاده می‌شود. شرکت ایران خودرو دیزل برای اولین بار ون‌های تشریفاتی را تولید کرد و از آنجایی که خودرویی پرکاربرد برای جابه‌جایی تعداد زیاد افراد محسوب می‌شد، مورد استقبال خریداران و سازمان‌ها قرار گرفت.

نحوه اجاره ون درسپریس

سپریس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ون از میان تمامی خودروهای موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است پس از قبول یا رد درخواست شما توسط میزبان، سپریس، آن را از طریق پیامک به شما اطلاع می‌دهد. درصورت قبول درخواست شما از سوی سپریس قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید. 

چرا اجاره ون

با انتخاب ون از سایت سپریس می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای جزیی خودرویی مناسب سفر گروهی و خانوادگی را اجاره کنید، راحت‌تر سفر کنید، هزینه‌های سفر را کاهش دهید و درنتیجه سفر لذت‌بخشی را تجربه کنید. در ون ظرفیت کافی برای نشستن، فضای کافی برای پاها و چمدان‎ها وجود دارد، بنابراین می‌توانید خودرویی مناسب با توجه به تعداد مسافران و مسافت اجاره کنید. همچنین اگر با کودکان سفر می‌کنید، ون وسیله مطمئنی است، زیرا دارای ترمزهای هیدرولیک و دومداره است که ایمنی آن تضمین شده است.