تغییر جستجو

لیست اجاره ماشین در قشم

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اجاره ماشین در قشم

قشم بزرگ‌ترین جزیره خلیج فارس، تنها ژئوپارک خاورمیانه و ثبت شده در یونسکو و یکی از بهترین مقصدهای تفریحی و گردشگری در ایران است. وسعت جزیره و پراکندگی جاذبه‌ها در قشم به نحوی است که با اجاره ماشین به راحتی می‌توانید از تمامی جاذبه‌های طبیعی، بکر و فرهنگی این جزیره را در دو تا چهار روز بازدید کنید. اجاره ماشین در قشم به شما این امکان را می‌دهد با صرف هزینه‌ای مطابق با بودجه خود از گشت در جزیره قشم لذت ببرید و البته در دسترس نبودن همیشگی وسیله نقلیه شخصی مهم‌ترین دلیل برای اجاره ماشین می‌تواند باشد. 

اجاره ماشین در قشم هم با راننده و هم بدون راننده امکان‌پذیر است. اگر برای اولین بار به قشم سفر می‌کنید چه برای تفریح و چه برای کار و تجارت، اجاره ماشین با راننده و راهنمای محلی این اطمینان را به شما می‌دهد که در زمان مقرر در مکان مشخص باشید و با خیالی راحت در جزیره تردد کنید و از وجود راننده‌ای کاربلد در کنار خود بهره ببرید.

همچنین اگر تمایل به اجاره ماشین بدون راهنما دارید، می‌توانید ماشین‌های شاسی بلند، اتومات و یا دنده‌ای را متناسب با تعداد نفرات اجاره کنید. اگر به صورت گروهی همراه با خانواده یا دوستان به قشم سفر می‌کنید، اجاره ون همراه با راننده گزینه‌ی مناسبی است، زیرا به میزان قابل توجهی هزینه‌های مربوط به حمل و نقل و جابجایی را کاهش می‌دهد و اجازه می‌دهد از تعداد بیش‌تری سایت گردشگری در روز بازدید کنید و البته هرگز بدون راهنمای محلی از برخی سایت‌ها مانند تنگه چاه‌کوه بازدید نکنید.

قشم همچنین به دلیل قرار گرفتن در خلیج فارس یکی از مراکز مهم غواصی در دنیا محسوب می‌شود که با اجاره ماشین برای مدت زمان اقامتتان با خیالی آسوده می‌توانید در این جزیره تردد کنید.

اگر به دنبال بازدید از جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی هستید، روستای دلنواز لافت در شمال غربی جزیره، با داشتن جاذبه‌هایی چون قلعه پرتغالی‌ها، گنبد مدون، قبرستان تاریخی و قلعه نادری انتخاب ایده‌آلی است که با اجاره ماشین می‌توانید به راحتی نیم روز خود را به بازدید از این روستا و جاذبه‌هایش بپردازید.

نحوه اجاره ماشین در قشم

سپریس این شرایط را برای شما فراهم آورده است که با ساخت حساب کاربری به نام خود و پیروی از قوانین مشخص در کم‌ترین زمان ماشین موردنظر خود را برای مدت زمان مشخص در اختیار داشته باشید. با اجاره ماشین در قشم، این جزیره رمزآلود می‌توانید به سبک خود و البته با وسیله نقلیه انتخابی خود تردد کنید.