تغییر جستجو

اجاره ماشین در قشم

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

جزیره زیبای قشم در طی تمام فصل‌‎های سال، یکی از مقاصد توریستی جهانگردان کشورهای مختلف و به خصوص هم وطنان عزیز است و هیچ چیز مانند اجاره خودرو در قشم، این سفر را لذتبخش‌تر نخواهد کرد! قشم بزرگترین جزیره خلیج فارس محسوب می‌شود و به عنوان تنها ژئوپارک خاورمیانه، در یونسکو به عنوان یک یک جاذبه جهانی ثبت شده است.

در سفر به سایر استان های دیگر کشورمان با مقاصد تفریح و کار، مسافران قادر خواهند بود با اتومبیل شخصی خود به تردد بپردازند. اما برای انتقال خودروی شخصی به جزایری مانند قشم و کیش، بایستی هزینه اضافی نیز پرداخت شود که انتخاب چندان به صرفه ای نخواهد بود. جایگزین معقول و کاملاً منطقی با هزینه ای بسیار کمتر، اجاره خودرو در قشم است. اگر قصد دارید برای تعطیلات خود از سفر به قشم لذت ببرید، از خلیج فارس زیبا بازدید کنید و نگران رفت و آمد و انتظارهای طولانی نباشید، اجاره ماشین در قشم برای شما یک انتخاب عالی خواهد بود.

اجاره ماشین در قشم

زیبایی‌های جزیره قشم بی نهایت هستند؛ اگر قصد سفر به این جزیره فوق العاده را دارید حتماً بایستی وقت کافی بگذارید و با تأنی از سایت‌های طبیعی و تاریخی آن بازدید کنید. با وجود اینکه امکانات حمل و نقل عمومی مانند انواع ون و خط اتوبوس و تاکسی در قشم فراهم هستند، اما به هر حال رفت و آمد با سیستم شهری در جزیره‌ای مانند قشم که در برخی فصول سال و به خصوص تابستان تردد زیادی در آن رخ می‌دهد، وقت زیادی از شما خواهد گرفت. اجاره ماشین در قشم، آسایش و خیالی راحت برای شما فراهم خواهد آورد و به شما اجازه می‌دهد بدون نیاز به انتظار کشیدن طولانی، آن هم در گرمای خلیج فارس، به راحتی یک وسیله نقلیه در اختیار داشته باشید.

انواع خودروهای ایرانی و خارجی در قشم موجود هستند و مهمانان محترم قادر خواهند بود با بررسی لیست خودروهای آماده برای اجاره در مرکز سپریس، با میزبان صحبت نمایند و به توافق برسند. چه با قصد تفریح و گذران تعطیلات به قشم سفر کرده باشید و چه با مقاصد کاری و تجاری، در هر صورت می‌توانید اجاره ماشین در قشم را به عنوان یک گزینه عالی و به صرفه درنظر بگیرید.

رفت و آمد فراوان مسافران به جزیره قشم در طی فصل‌های سال، امکان مناسبی برای میزبانان و مالکان گرامی انواع خودروهای وطنی و خارجی فراهم آورده است تا با اجاره دهی خودروی خود، به کسب درآمد بپردازند. شما می‌توانید تحت پوشش بیمه ضمانت شده، خودروی خود را بدون راننده اجاره بدهید یا خود نیز به عنوان راهنما و راننده، به پذیرایی از مهمانان بپردازید.

اجاره خودرو خارجی در قشم

در بازدید از قشم، جزیره عجایب هفتگانه در ایران، با اجاره خودروی خارجی در قشم خاطره ای فوق العاده و کم نظیر برای خود و عزیزانتان رقم بزنید! کمتر جایی در جهان وجود دارد که مانند جنگل آبی حرا در قشم، بتوانید درختان شناور در آب را تماشا کنید. با اجاره خودرو در قشم، کار شما برای بازدید از سایت‌های طبیعی و تاریخی که در فاصله نسبتاً زیادی از یکدیگر قرار دارند راحت خواهد شد.

انواع خودروهای خارجی لوکس به علاوه خودروهای بزرگ و جادار، به خصوص ون‌، در مرکز سپریس وجود خواهد داشت. مهمانانی که به تنهایی یا همراه گروه دوستان یا خانواده مشغول گشت و گذار هستند، قطعاً از امکان اجاره خودرو خارجی در قشم استقبال خواهند کرد. اجاره خودرو در قشم و به خصوص خودروهای مقاوم و شاسی بلندی که برای ساحل گردی و تردد در زمین‌های خاکی و شنی مناسب باشند، بسیار عالی و به صرفه  خواهد بود.

اجاره خودرو با راننده در قشم

با اجاره خودرو خارجی در قشم، جلوه ای شیک داشته باشید و بدرخشید! اگر اولین بار است که به قشم سفر می‌کنید، امکان اجاره خودرو با راننده برای شما عالی خواهد بود. میزبانان آشنا به مسیر، راهنمایی شما را نیز بر عهده خواهند گرفت. به این ترتیب با خیال راحت از جاذبه‌های طبیعی این جزیره مانند تنگه چاهکوه، ژئوپارک قشم و سواحل ناز دیدن خواهید کرد. فراموش نکنید که حتماً به آثار تاریخی این جزیره، از جمله مقبره بی بی مریم، روستای لافت و قلعه پرتغالی ها سر بزنید!


قیمت اجاره خودرو در قشم

اجاره ماشین در قشم قطعاً نسبت به نگهداری و تعمیرات خودرویی که مالک آن باشید بسیار به صرفه‌تر خواهد بود؛ خصوصاً اگر علاقمند به استفاده از خودروی خارجی و لوکس باشید. امکان اجاره خودرو در قشم برای خودروهای مختلفی موجود خواهد بود. به طبع قیمت اجاره خودرو برای ماشین‌های ایرانی، اقتصادی‌تر بوده و خودروهای لوکس و خارجی نیز با هزینه بالاتری اجاره داده می‌شوند.

قبل از کرایه خودرو در جزیره قشم، به نکات زیر توجه داشته باشید:

همراه داشتن مدارک معتبر

اگر قصد اجاره خودرو در قشم را دارید حتماً گواهینامه و مدارک شناسایی خود را به همراه داشته باشید. عدم ارائه مدارک می‌تواند عواقبی برای شما دربر داشته باشد.

احتیاط در سفر به سایت‌های طبیعی

بسیاری از سایت‌های جذاب طبیعی جزیره قشم، در عین زیبایی بی نظیر خود خطراتی نیز به همراه دارند. اگر قصد دارید از جنگل‌های حرا یا تنگه چاهکوه دیدن کنید، حتماً از یک همراه و راهنمای کاربلد کمک بخواهید.

نحوه اجاره ماشین در قشم

سپریس این شرایط را برای شما فراهم آورده است که با ساخت حساب کاربری به نام خود و پیروی از قوانین مشخص در کم‌ترین زمان ماشین موردنظر خود را برای مدت زمان مشخص در اختیار داشته باشید. با اجاره ماشین در قشم، این جزیره رمزآلود می‌توانید به سبک خود و البته با وسیله نقلیه انتخابی خود تردد کنید.

سوالات متداول

مدارک لازم برای اجاره ماشین در قشم چیست؟

برای اجاره ماشین در قشم بایستی مدارک زیر را به همراه داشته باشید:

  • گواهینامه معتبر
  • مبلغ ودیعه یا چک
  • کارت شناسایی

در صورت بروز نقص فنی برای ماشین اجاره ای در قشم چه کاری باید انجام دهم؟

در صورتی که مشکلی برای خودروی اجاره شده پیش آمد، در اسرع وقت خودرو را متوقف کنید و به مرکز سپریس اطلاع بدهید تا اقدام‌های لازم جهت رفع مشکل انجام شوند.

اگر من نتوانم ماشین را به موقع در قشم بازگردانم چه اتفاقی می افتد؟

اگر مهمانان به هر دلیلی بعد از اجاره ماشین در قشم، سر وقت مقرر ماشین را به میزبان تحویل ندهند به ازای هر کیلومتر اضافه طی شده و هر ساعت اضافه، جریمه خواهند شد.

آیا امکان خارج شدن ماشین اجاره ای از قشم وجود دارد؟

خیر، با توجه به اینکه اجاره خودرو در جزیره قشم صورت گرفته است شما مجاز به خارج نمودن خودرو از قشم نخواهید بود.

آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس
آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس