لیست اجاره سمند

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

پیشینه خودرو سمند 

در زبان فارسی سمند به اسبی گفته می‌شود که رنگی متمایل به زرد دارد، از این نام‌گذاری پیدا است که سمند، خودروی ملی ایرانیان است. شرکت ایران خودرو، تولید سمند را بر روی پلت‌فرم پژو ۴۰۵ انجام داد و در طراحی آن از تیم‌های ایرانی و خارجی از کشورهایی مانند انگلیس و فرانسه کمک گرفته است. این ماشین در سال ۱۳۸۰ به تولید انبوه رسید و در ابتدا قرار بود که جایگزین پیکان شود اما با توجه‌ به هزینه‌های بالای طراحی این اتفاق امکان‌پذیر نشد. مدل‌های متنوعی از این ماشین تولید می‌شود از جمله سمند X7، SE، LX، SE و ... که برخی از این مدل‌ها به کشورهایی مانند سوریه، بلاروس، چین، ونزوئلا و جمهوری آذربایجان صادر می‌شود.

چرا اجاره سمند

سمند یکی از ماشین‌های ایرانی است که برای اجاره در دسته خودرهای ارزان قیمت و اقتصادی قرار می‌گیرد. با پرداخت هزینه‌ای جزیی و پایین می‌توانید یک خودروی ایمن برای سفرهای جاده‌ای انتخاب کنید و همین‌طور جادار بودن یکی از مزیت‌های اصلی سمند است که باعث می‌شود برای سفرهای خانوادگی و گروه‌های دوستی گزینه مناسبی باشد. مدل‌های گازسوز هم دردسترس هستند که برای کاهش هزینه‌های سوخت و مسیرهای طولانی می‌توانید از آن استفاده کنید. از طریق سپریس می‌توانید برای هر تعداد روزی که نیاز دارید آن را اجاره کنید، به صورت روزانه، هفتگی و حتی ماهیانه.

نحوه اجاره سمند در سپریس

سپریس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید خودرو سمند را از میان تمامی خودروهای موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط میزبان، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما از سوی سپریس قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید.