تغییر جستجو

لیست اجاره خودر در انزلی

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اجاره ماشین در انزلی

بندر انزلی اولین و بزرگ‌ترین بندر شمال ایران در جنوب دریای کاسپین است که از لحاظ اقتصادی و گردشگری دارای حائز اهمیت است.  بندر انزلی که از دیرباز به عنوان دروازه ایران و اروپا شناخته می‌شد، بواسطه وجود بازارهای مختلف فصلی و محلی گردشگران زیادی از داخل و خارج استان نیز جذب می‌کند. اما گردش شهری در انزلی منتهی به بازارهای محلی نمی‌شود، وجود تالاب بین‌المللی انزلی، سواحل ماسه‌ای و پل‌های تاریخی همگی جاذبه‌هایی هستند که می‌توانید از آن‌ها بازدید کنید. برای راحت‌تر کردن بازدیدها اجاره ماشین گزینه‌ای مناسب در این منطقه آزاد تجاری محسوب می‌شود، به‌خصوص اگر به صورت گروهی سفر کنید، اجاره ماشین نه تنها هزینه‌های مربوط به حمل و نقل را تا حد زیادی کاهش می‌دهد، بلکه به راحتی می‌توانید برنامه سفر مطابق با سلیقه خود را اجرا کنید.

اجاره ماشین به عنوان مهمان به شما این امکان را می‌دهد که بدون پرداخت هزینه‌های بالای نگهداری و تعمیر ماشین، ماشین مورد نظر خود را برای مدتی معین در اختیار داشته باشید. در زمان اجاره ماشین کافی است از قوانین راهنمایی و رانندگی پیروی کنید تا سفری سالم داشته باشید. اما به عنوان میزبان، شما این فرصت را دارید که از ماشین خود با اطمینان خاطر کسب درآمد کنید و البته سلامت ماشین شما با پوشش بیمه‌ای مناسب تضمین شده‌است.

 

برای رانندگی در شهر انزلی توجه به موارد زیر ضروری است:

گواهینامه معتبر

قبل از اجاره ماشین در انزلی مطمئن شوید که گواهینامه شما دارای اعتبار است، زیرا به هنگام اجاره ماشین نشان دادن کارت شناسایی معتبر و گواهینامه ضروری است. گواهینامه خود را همراه کارت ماشین همیشه با خود داشته باشید.

رانندگی در هوای بارانی

از آنجایی که انزلی پرباران‌ترین شهر ایران محسوب می‌شود، هنگام رانندگی در زمان بارش باران سرعت خود را تا حد ممکن کاهش دهید و درصورتی که قصد دارید به رانندگی خود ادامه دهید با احتیاط بین خطوط برانید و فاصله طولی مناسب خود را با وسیله نقلیه جلویی حفظ کنید. 

اجاره خودرو مناسب

رانندگی در انزلی در شرایط بارانی به این معنا است که باید خودرویی را انتخاب کنید که از لحاظ ایمنی مطمئن باشد. داشتن چراغ‌های مه‌شکن سالم از مهم‌ترین مواردی است که هنگام اجاره ماشین باید به آن توجه شود.

نحوه اجاره ماشین در انزلی

سپریس این شرایط را برای شما فراهم آورده است که با ساخت حساب کاربری به نام خود و پیروی از قوانین مشخص در کمترین زمان ماشین موردنظر خود را برای مدت زمان مشخص در اختیار داشته باشید. با اجاره ماشین در انزلی، بزرگ‌ترین بندر شمال ایران، به سبک خود و البته با وسیله نقلیه انتخابی خود تردد کنید.