تغییر جستجو

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

اجاره ماشین در کرمانشاه

کرمانشاه بزرگ‌ترین شهر کردنشین در ایران محسوب می‌شود و از مهم‌ترین اقامتگاه‌های ساسانیان قبل از اسلام بوده‌است. کرمانشاه با داشتن آب و هوای معتدل از جمله مقصدهای گردشگران ایرانی در طول بهار و تابستان است، که با اجاره ماشین در یک گشت یک روزه می‌توانید از تمامی سایت‌های اصلی شهر چون طاق بستان، تکیه معاون‌الملک، تکیه بیگلربیگی و بازار دیدن کنید. برای بازدید از سایت جهانی بیستون در خارج از شهر، اجاره ماشین به شما این امکان را می‌دهد تا در زمان خود صرفه‌جویی کنید.  

طبیعت و سایت‌های تاریخی زیبای کرمانشاه یکی از مهم‌ترین دلایل بازدید از این شهر است، اما بیش‌تر سایت‌های طبیعتگردی در خارج از شهر واقع شده، بنابراین به راحتی با اجاره ماشین و برنامه‌ریزی مناسب می‌توانید از سایت‌هایی چون غار پرو، غار قوری‌قلعه و معبد آناهیتا در کنگاور بازدید کنید. 

اجاره ماشین به عنوان مهمان به شما این امکان را می‌دهد که بدون پرداخت هزینه‌های بالا نگهداری و تعمیر ماشین، ماشین مورد نظر خود را برای مدتی معین در اختیار داشته باشید. در زمان اجاره ماشین کافی است از قوانین راهنمایی و رانندگی پیروی کنید تا سفری سالم داشته باشید. اما به عنوان میزبان، شما این فرصت را دارید که از ماشین خود با اطمینان خاطر کسب درآمد کنید و البته سلامت ماشین شما با پوشش بیمه‌ای مناسب تضمین شده‌است.

برای رانندگی در شهر کرمانشاه توجه به موارد زیر ضروری است:

گواهینامه معتبر

قبل از اجاره ماشین در کرمانشاه مطمئن شوید که گواهینامه شما دارای اعتبار است، زیرا به هنگام اجاره ماشین نشان دادن کارت شناسایی معتبر و گواهینامه ضروری است. گواهینامه خود را همراه کارتهای ماشین همیشه با خود داشته باشید.

اجاره خودروی مناسب

با اجاره ماشین بدون راننده به راحتی از یک یا چند روز می‌توانید از شهر کرمانشاه و شهرهای اطراف بازدید کنید. یک خودروی ایده‌آل امکان سفر گروهی را برای شما فراهم می‌کند، می‌توانید با خانواده و دوستان خود سفر کنید و از جاذبه‌های شهر لذت ببرید.

رانندگی مناطق کوهستانی

موقعیت جغرافیایی کرمانشاه به نحوی است که از شمال و جنوب با کوه‌ها محصور شده است، بنابراین رانندگی در مناطق کوهستانی با وجود پیچ و خم‌های فراوان، بلندی و سایر عوارض زمین نیازمند دقت در رانندگی، کنترل سرعت و ترمز ماشین است. 

نحوه اجاره ماشین  در کرمانشاه

سپریس این شرایط را برای شما فراهم آورده است که با ساخت حساب کاربری به نام خود و پیروی از قوانین مشخص در کمترین زمان ماشین موردنظر خود را برای مدت زمان مشخص در اختیار داشته باشید. با اجاره ماشین در کرمانشاه، شهر مردمان مهمان‌نواز، به سبک خود و البته با وسیله نقلیه انتخابی خود تردد کنید.