تغییر جستجو

اجاره و کرایه ماشین در کرمان

قیمت زیاد به کمقیمت کم به زیاد

جستجوی پیشرفته

خدمات اجاره

نوع بدنه

استان کرمان، یکی از پرطرفدارترین مقاصد توریستی علاقمندان به تاریخ و فرهنگ غنی ایرانی و صدالبته کویرهای بی‌نظیر است و همین امر، اجاره خودرو در کرمان را به یک انتخاب عالی و به صرفه تبدیل می‌کند. اگر گردشگر هستید و به تنهایی یا همراه گروه خانواده و دوستان در کرمان سفر می‌کنید، قطعاً برای طی مسیرهای طولانی در جاده‌های کویری و سفرهای بین شهری به یک خودروی تمیز و ایمن نیاز خواهید داشت.

اجاره ماشین در کرمان

اجاره ماشین در کرمان

کرمان پهناورترین استان ایران در جنوب شرقی کشور بوده و از اقلیم نیمه‌کویری برخوردار است و به دلیل اهمیتی که داشته در چند دوره‌ تاریخی به عنوان پایتخت ایران انتخاب شده است. همچنین کرمان از جهت گردشگری از شهرهای تاریخی و فرهنگی ایران است. مجموعه گنجعلی خان، شاهکار دوره صفوی، در قلب شهر از مهم‌ترین و پربازدیدترین سایت‌های گردشگری در کرمان است.

برای گشت شهری در کرمان، اجاره ماشین گزینه مناسبی است، زیرا این امکان را می‌دهد علاوه بر شهر کرمان، از سایر جاذبه‌ها در اطراف شهر هم بازدید کنید. با اجاره ماشین می‌توانید به ماهان بروید و از باغ ایرانی شازده بازدید کنید یا به روستای صخره‌ای میمند، سایت جهانی یونسکو، سفر کنید. اجاره ماشین این موقعیت را برای شما ایجاد می‌کند تا از ارگ خشتی بم، بزرگ‌ترین ارگ خشتی جهان بازدید کنید.

اجاره ماشین در کرمان گزینه‌ی مناسبی برای یک سفر چند روزه به کویر است. کویر لوت که بخش وسیعی از آن در استان کرمان واقع شده، از بهترین مقصدهای کویرگردی در کشور و البته تنها مکانی که می توان نظاره گر کلوت‌ها بود، شناخته می‌شود.

اجاره ماشین به عنوان مهمان به شما این امکان را می‌دهد که بدون پرداخت هزینه‌های بالا نگهداری و تعمیر ماشین، ماشین مورد نظر خود را برای مدتی معین در اختیار داشته باشید. در زمان اجاره ماشین کافی است از قوانین راهنمایی و رانندگی پیروی کنید تا سفری سالم داشته باشید.

میزبانان عزیزی که قصد دارند خودروی خود را در مرکز سپریس به اجاره بگذارند نیز این فرصت عالی را خواهند داشت تا تحت پوشش بیمه سپریس، از امکانات اجاره دهی خودرو بدون راننده و یا با راننده استفاده کنند.

کرایه ماشین روزانه در کرمان

اجاره خودرو در کرمان

گزینه کرایه ماشین روزانه در کرمان، برای عزیزانی که قصد اجاره خودروی لوکس و یا مدل بالا جهت شرکت در مراسم و جلسات رسمی دارند عالی خواهد بود. بسته به نوع و مدل و سال ساخت خودرو، امکاناتی از جمله محدودیت کیلومتر و محدودیت زمانی کرایه ماشین در کرمان متغیر خواهد بود.

اجاره خودرو هفتگی در کرمان

برای بازدید از جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی و طبیعی استان کرمان، قطعاً نیاز است تا چند روزی وقت خود را به کرمان گردی اختصاص بدهید! جهت طی مسیرهای طولانی بین سایت‌های توریستی مختلف، به خودرویی مقاوم و رانندگی حرفه ای نیاز خواهید داشت. در این راستا، امکان اجاره خودرو هفتگی در کرمان برای شما موجود است. در نتیجه می‌توانید با پرداخت هزینه ای معقول و به صرفه، از اجاره خودرو در کرمان بدون راننده و یا همراه با راننده، بهره ببرید. یکی از مزایای بزرگ کرایه ماشین در کرمان همراه با راننده، این است که می‌توانید از همراهی یک راننده آشنا به مسیر و حرفه ای، لذت ببرید و در عین حال، از زمان خود برای گردش در کرمان بهترین استفاده را نمایید.

اجاره ماشین لوکس در کرمان

کرمان از جمله استان‌های مهم ایران محسوب می‌شود و میزبانی برخی از جلسات و همایش‌های کشوری و بین المللی را بر عهده می‌گیرد. یکی از گزینه‌های قطعی و عالی برای اینکه وجهه زیبا و جذاب و رسمی داشته باشید، اجاره ماشین لوکس در کرمان خواهد بود. افزون بر آن، امکانات کرایه ماشین در کرمان (چه خودروهای لوکس خارجی و چه خودروهای اقتصادی داخلی) برای شرکت در مراسم‌های جشن و به خصوص مراسم عروسی در میان هم وطنان طرفداران زیادی دارد.

اجاره ماشین در فرودگاه کرمان

بسیاری از هم وطنانی که از مسیرهای هوایی وارد خاک کرمان می‌شوند، قطعاً از امکان اجاره ماشین در فرودگاه کرمان استقبال خواهند کرد. رنت ماشین در کرمان، در فرودگاه بین‌المللی هاشمی رفسنجانی کرمان امکان پذیر است. شما می‌توانید برای تحویل گیری خودروی اجاره شده در فرودگاه، خیلی راحت با پشتیبانان مرکز سپریس هماهنگ کرده و بعد از توافق با میزبان محترم، خودرو را در محل معهود تحویل بگیرید.

برای رانندگی در شهر کرمان توجه به موارد زیر ضروری است:

گواهینامه معتبر

قبل از اجاره ماشین در کرمان مطمئن شوید که گواهینامه شما دارای اعتبار است، زیرا به هنگام اجاره ماشین نشان دادن کارت شناسایی معتبر و گواهینامه ضروری است. گواهینامه خود را همراه کارتهای ماشین همیشه با خود داشته باشید.

اجاره ماشین مناسب

اگر برای یک ماموریت کاری به کرمان سفر کرده‌اید، ماشین شاسی‌بلند گزینه مناسبی برای رانندگی بین شهری در کرمان است. اگر به قصد کویر و سافاری کرمان را انتخاب کرده‌اید، پاترول و هایلوکس ماشین‌های مناسب رانندگی در کویر هستنداجاره هر مدل ماشین دیگر برای گشت شهری مناسب خواهد بود.

نحوه اجاره ماشین در کرمان

سپریس این شرایط را برای شما فراهم آورده است که با ساخت حساب کاربری به نام خود و پیروی از قوانین مشخص در کمترین زمان ماشین موردنظر خود را برای مدت زمان مشخص در اختیار داشته باشید. با اجاره ماشین در کرمان، سرزمین کلوت و کویر، به سبک خود و البته با وسیله نقلیه انتخابی خود تردد کنید.

سؤالات متداول

هزینه اجاره خودرو در کرمان چقدر است؟

هزینه اجاره خودرو در کرمان به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت؛ از جمله آنها می‌توان به مدل خودروی انتخابی، سال ساخت آن، میزان کارکرد، محدودیت کیلومتر، مدت زمان مدنظر شما برای استفاده از خودرو و شرایط جوی محل اشاره نمود.

به طور کلی، هزینه اجاره خودرو در کرمان برای خودروهای داخلی، اقتصادی‌تر بوده و طبعاً هزینه اجاره خودروهای خارجی و لوکس بالاتر خواهد بود.


مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در کرمان چیست؟

گواهینامه رانندگی معتبر؛

کارت ملی؛

کارت اعتباری یا وجه نقد؛

شناسنامه و یا گواهی تولد (بسته به نیاز)؛

ودیعه نقدی یا سفته یا چک؛

رزرواسیون و تایید اجاره.

توصیه می‌شود که قبل از رزرو ماشین با اجاره دهنده خود تماس بگیرید تا از مدارک دقیق مورد نیاز برای اجاره ماشین در کرمان خود آگاه شوید و آنها را با خود داشته باشید.


انواع خودروهای قابل اجاره در کرمان کدامند؟

مرکز سپریس با فراهم آوری امکان اجاره خودرو در کرمان، لیستی از انواع خودروهای داخلی و اقتصادی تا خودروهای لوکس خارجی را برای شما عزیزان فراهم آورده است. بسته به نیاز خود، می‌توانید در سایت جستجو نمایید و خودرویی که مناسب و پاسخگوی نیاز شماست را انتخاب کنید.


شرایط اجاره خودرو در کرمان چیست؟

گواهینامه رانندگی: شما باید یک گواهینامه رانندگی معتبر داشته باشید که برای اجاره خودرو به شما اعتبار دهد.

سن معین: اکثر اجاره‌دهندگان حداقل سن معینی برای اجاره خودرو مشخص می‌کنند. این حداقل سن معمولاً ۲۱ یا ۲۵ سال است.

کارت اعتباری: اجاره‌دهنده ممکن است از شما بخواهد که کارت اعتباری را به عنوان وسیله‌ی پرداخت وجه اجاره و همچنین مبلغی برای ودیعه امنیتی ارائه دهید.

مدت زمان اجاره: شما باید مدت زمان دقیقی که می‌خواهید خودرو را اجاره کنید (ساعتی یا روزانه یا هفتگی) مشخص کنید.

بیمه: برخی اجاره‌دهندگان بیمه خودرو را از شما می‌خواهند یا می‌توانید خود انتخاب کنید که آیا می‌خواهید بیمه خریداری کنید یا خیر.

سپرده امنیتی: بسیاری از اجاره‌دهندگان مبلغ سپرده امنیتی از شما می‌پذیرند که به عنوان تضمین برای تخلفات یا خسارت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مبلغ معمولاً پس از بازگشت خودرو به شما بازگردانده می‌شود.

بازگشت به وقت معین: شما باید خودرو را در زمان معین و توافق‌شده به اجاره‌دهنده بازگردانید. تأخیر ممکن است هزینه‌های اضافی به همراه داشته باشد.

محدودیت کیلومتر مجاز: اجاره‌دهندگان، محدودیت کیلومتری برای هر اجاره تعیین می‌کنند. در صورت تخطی از این محدودیت، مهمان باید هزینه اضافی به ازای هر کیلومتر را پرداخت کند.

شرایط خاص: برخی اجاره‌دهندگان ممکن است شرایط خاص دیگری را برای اجاره‌دهی تعیین کنند که باید آنها را بپذیرید.
 

کلام آخر


آیا آماده‌اید کرمان را به سبکی جدید و خاص تجربه کنید؟ با انتخاب "کرایه ماشین سپریس"، شما به یک سفر جذاب با کمال راحتی و لذت خواهید رفت. دعوت به اجاره خودرو ما را بپذیرید و تمام لحظات زیبا و یادآور سفر خود را با خودروی اجاره ای خود تجربه کنید. جهان شگفت‌انگیز کرمان منتظر شماست!

آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس
آیکون پشتیبانی سایت اجاره خودرو سپریس